Zboží ještě nedorazilo, tak mohu hodnotit pouze počáteční komunikaci.

Reakce obchodu A-mania.cz

velmi nás mrzí, že Vám objednané zboží ještě nedorazilo. Ale pokud zboží nemáme na skladě, při objednávce jste vždy upozorněn, jak dlouho nám toto zboží bude trvat objednat a doručit k Vám. U některých kousků oblečení i bot je delší objednací lhůta (až 14 dní), jelikož zboží je dodáváno z centrálního skladu. Samozřejmě se o stavu Vaši objednávky můžete informovat na naši infolince nebo e-mailem. Mrzí nás způsobené komplikace.

Pěkný den,

www.a-mania.cz

Objednávka měla být vyřízená do 4.7.19 a doposus se nikdo neozval, telefonem jsem se nedovolal ,ač jsem to opakovaně zkoušel
    Dr.Lát Petr

Reakce obchodu A-mania.cz

velice se omlouváme za způsobené problémy. Vždy se snažíme pro zákazníka udělat maximum a na infolince pořád někdo je v čase od 8 do 16 hod. Dlouhé dodací lhůty jsou způsobené tím, že zboží objednáváme z centrálního skladu (předběžný termín odeslání je uvedený u každého produktu). Ještě jednou se omlouváme.

• Rychle
    • Skoro sama sleva
    • Super

Rychlé vyřízení objednávky,rychlé dodání.

bez připomínek

Reakce obchodu A-mania.cz

děkujeme Vám za vaše kladné hodnocení a recenzi.Jsme rádi, když je náš zákazník spokojený. Těšíme se na vaši příští návštěvu :-)

Pěkný letní den přeji,

www.a-mania.cz

Dobrý obchod. Velký výběr, dobré ceny. Výměna zboží zdarma. Rychlé. Doporučuji.

Reakce obchodu A-mania.cz

děkujeme Vám za vaše kladné hodnocení a recenzi. Těší nás, že jste s našimi službami spokojený. Doufáme, že si u nás opět brzy něco pěkného vyberete :-)

Dobrý den Zdeňko,

Pěkný letní den přeji,

• Rychlost,cena

• Flexibilita

Reakce obchodu A-mania.cz

děkujeme Vám za vaši kladnou recenzi a hodnocení. Vždy se snažíme udělat pro zákazníka maximum. Věříme, že si u nás opět brzy něco pěkného vyberete :-)

Hezký letní den přeji,

• Bez problémů, doporučují

Dobrý den Jano,

www.a-mania.cz

• velký výběr zboží, rychlost doručení

Reakce obchodu A-mania.cz

jsme velice potěšeni, že jste se službami našeho e-shopu spokojená. Děkujeme Vám za výbornou recenzi. Těšíme se na vaši příští návštěvu :-)

Krásný letní den přeji,

www.a-mania.cz

Naprostá spokojenost, vše proběhlo rychle a bez problémů.

Reakce obchodu A-mania.cz

děkujeme Vám za vaši kladnou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, když je náš zákazník spokojený. Věříme, že si u nás opět brzy něco pěkného vyberete :-)

Hezký letní den přeji,

• rychlé bezproblémové doručení

Moje první objednávka na tomto eshopu a spokojenost. Botky jsou krásné, pohodlné, dopraveny byly rychle.

Krásný den přeji,

Obchod je přehledný,ceny dobré

Reakce obchodu A-mania.cz

děkujeme Vám za vaši kladnou recenzi a hodnocení. Těší nás, že jste s našimi službami spokojená. Doufáme, že si u nás opět brzy něco pěkného vyberete :-)

www.a-mania.cz

• Rychlost objednávky, na druhý den jsem měl zboží doma

www.a-mania.cz

• rychlé dodání, velký výběr zboží
    • žadná

Reakce obchodu A-mania.cz

děkujeme Vám za vaši kladnou recenzi a hodnocení. Vždy se snažíme pro zákazníka udělat maximum. Věříme, že si u nás opět brzy něco pěkného vyberete :-)

• Lehké, pevné
    • Nevím

Reakce obchodu A-mania.cz

děkujeme Vám za vaše kladné hodnocení a recenzi. Jsme rádi, když je náš zákazník spokojený. Těšíme se na vaši příští návštěvu :-)

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Nižší ceny oproti konkurenčním eshopům

Reakce obchodu A-mania.cz

děkujeme Vám za vaše kladné hodnocení a recenzi. Těší nás, že že jste s našimi službami spokojená. Doufáme, že si u nás opět brzy něco pěkného vyberete :-)

www.a-mania.cz

• Rychlé dodání bez komplikací.

Krásný den přeji,

www.a-mania.cz

Vše jak má být, doporučuji.

Dobrý den Michale,

děkujeme Vám za vaši kladnou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, když je náš zákazník spokojený. Těšíme se na vaši příští návštěvu :-)