Zboží došlo ze závadou psal jsem e-mail 22.8.2023 dnes je 1.9 a stále bez odpovědi

Dodaná baterie je téměř 2roky stará. Zatím je OK, ale li-lon baterky trpí přirozenou ztrátou kapacity v čase. Z předchozích zkušeností předpokládám, že během pár měsíců bude nepoužitelná a budu reklamovat.

• Žiadna komunikácia . Neodpovedajú na mail.

• Mají levné zboží skladem.
    • Nejsou plátci DPH, dozvěděl jsem se až z faktury přijaté poštou.
    • Zboží bylo rozbaleno, byla porušena ochranná přelepka krabice. Zboží jevilo drobné známky používání (odřené gumové nožičky). Produkt funguje, ale na něco takového bych čekal upozornění.

Raději zda nakupovat nebudu, prodávat rozbalené zboží jako nové bez toho, aniž by na to prodejce upozornil se prostě nedělá.

• Obchod nebol ochotný doručiť objednávku na predom zadanú adresu doručenia na Slovensko. Po telefonáte so zástupcom obchodu ohľadom inf. o stave objednávky, ktorá bola vopred uhradená , mi bolo povedané , že mi to môže zaslať , keď zašlem ďalších 10 EUR na dopravu. Pri objednávaní na stránke s uvedením miesta doručenia na Slovensko , nie je navýšena cena za dopravu. Musel som zaslať novú adresu doručenia v Česku. Mimochodom zásielka nebola správne doručená adresátovi ,potom bola vrátená na poštu ,tak som zvedavý ,kedy sa ku mne dostane ,ale to už je iná záležitosť. Myslím ,že tieto problémy by nenastali ,keby obchod dodržal podmienky,ktoré uvádza na svojej stránke.

• zřejmě nízké ceny
    • Arogance dosahující nebeských výšin.

Pro mě nepřijatelné jednání, na obyčejný dotaz na zboží přijde arogantní odpověď.

• na Slovensko neposielajú/nevozia

Obchod není plátce DPH.

• Objednané zboží bylo dodáno obratem, bohužel bez návodu k obsluze (v českém jazyce) , při čemž jsem je ani na internetových stránkách nikde neohledal a tak je vlastně zakoupený přístroj nepoužitelný ZitaJosef

LŽETE!!!

• nejsou plátci daně
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Obchod nedsděluje klientům, že není plátce DPH

Napsal jsem email, že zboží potřebuji vyměnit s případným doplatkem a vůbec se neobtěžují mi odepsat. To nepovažuji za korektní jednání.

• Cena výrobku
    • Doručení - rozhodně nebylo do 24 hodin
    • Strojek je velmi hlučný
    • Nemají pobočky

Doručení mě velmi zklamalo. Na webu se jasně píše doručení do 24 hodin. Objednal jsem v sobotu ráno a strojek mi byl doručovaný až v úterý nebo ve středu. Na webu se nepíše nic o objednání v pracovní den či 24 pracovních hodin nebo něco takového. Objednal jsem si tedy domů, kde jsem v neděli na zboží čekal a samozřejmě nedorazilo. Rozhodl jsem se, že kvůli zboží na poštu nepůjdu a raději si koupím v Alze. Nakonec jsem vyzvedl, protože jsem musel na poštu z jiného důvodu. Kdyby měli rozumně popsáno na webu, objednal bych si do práce a nebyl by žádný problém.

• zboží nevhodně zabaleno - ČP odmítla doručit poškozený balík - problematické převzetí (telefonáty, zpoždění, dojezd na poštu, ...)
    • ČP je nejhorší doručovací služba - více dodavatelů, či Uloženka apod. v nabídce chybí

vůbec mi neposlali fakturu za zboží a to ani po telefonické urgenci !!!
    absolutně nedoporučuji !!!

Reakce obchodu 9000.cz

Dobrý den. Faktura byla odeslána na emailovou adresu, kterou jste uvedl v objednávce 14.5.2018 v 9:13 hod!

• Bylo mi doručeno jiné zboží než zboží vyobrazené na stránkách.
    • Zboží bylo poškozené v důsledku neprofesionálního zabalení.
    • Majitel obchodu byl v rámci telefonického rozhovoru nepříjemný a arogantní.
    • TENTO OBCHOD NEDOPORUČUJI!!!

Silně podprůměrný obchod.

:-)
    Tohle nemá smysl komentovat...

Hlavně nevolat a na nic se neptat.Protože to si dovolíte dost.Nepříjemný a arogantní "asi "majitel,který vám položí telefon.Prostě blboun který provozuje e schop.Škoda,ceny jinak dobrý.Ale příště si raději připlatím a vše bude v klidu.

Bez komentáře :-)

• Nejsou plátci dph. Zboží pro firmu je tedy nakonec podstatně dražší než jinde.