• Naprosto nespolehlivý způsob dopravy, kterou si nechají zaplatit - zboží doručeno na úplně jinou adresu. Obchod komunikuje pouze formou e-mailu.
    • Nekomunikují, ignorují zákazníka mnoho dní, psala jsem jim na všechny kanály

Strašně špatné služby, komunikaci a přístup k zákazníkům

Reakce obchodu 8Wines

děkujeme za Váši recenze. Vaše požadavky na zákaznickou podporu směřovaly mimo pracovní hodiny a byly zodpovězeny hned v následující pracovní den. Snažíme se dělat maximum pro spokojenost našich zákazníků a vždy zaručíme vyřešení jakéhokoliv požadavku - ihned jak to bude možné.

Každopádně jsme rádi, že Váš požadavek byl vyřešen a nyní si můžete vychutnat své víno. Prosím neváhejte se na nás do budoucna obrátit s jakoukoliv otázkou či požadavkem.

Láhve s vínem (2 ks) nebyly řádně zabaleny pro transport, pouze bez ochranného obalu vloženy do krabice bez dělicích přepážek určené pro 3 ks.

Reakce obchodu 8Wines

Vážení,

Omlouváme se, že Vám odpovídáme s určitým zpožděním.
    Všechny naše zásilky se odesílají v tvrdém kartonu určen pro přepravu vín a všechna vína uvnitř jsou oddělena tvrdým kartonem také, aby se navzájem nenarazíli a nepoškodíli.
    Ve Vašem případě došlo k omylu, za který se Vám upřímně omlouváme.
    Reagovali jsme na to, aby si náš doručovatel dával větší pozor a stejnou chybu již neopakoval.