Po přečtených recenzích jsem měl menší obavy z objednaného zboží. Řekla jsem si, že po zkušenostech musím napsat recenzi, protože všechno proběhlo v pořádku, bez menšího zádrhelu. S objednávkou i procesem jsem byla spokojená.

Koupil jsem trekové hole a bohužel jsem je musel reklamovat. Došlo k poškození zajišťovacího mechanismu. Reklamace byla vyřízena kladně, a do 10 dnů přišly nové hole. Super jednání a komunikace s obchodem.

• Velký výběr věcí co jinde nemají
    • Poměrně rychlé odeslání
    • Problémy při vracení zboží
    • Komunikace trvá

Sháněl jsem zboží, které na českých shopech nebylo dostupné vůbec, nebo v málo barvách a velikostech. Tento eshop má výběr skutečně obrovský a za OK ceny. Odeslání atd v pořádku.

Problém ale nastává při vracení zboží, protože je eshop ve skutečnosti z Polska:

Částka byla vrácena přes IBAN, tzn jako zahraniční platba a za to si banka naúčtovala 100kč poplatek (toto mi po několika urgencích eshop vrátil)
    Vrácena mi byla špatná částka, vrátili mi méně.

Pokud jste si jisti, že nebudete vracet tak OK, jinak nedoporučuju

• Dobrý výběr a ceny
    • doprava zdarma nad 1000
    • Vrácení rozhodně není jednoduché, ba doslova nejhorší co jsem měl tu čest. Musíte vyplnit formulář se spousty detailů.
    • Za vráceni zpět platíte
    • vráceni trvá 14 dní, nikdy ne kratší dobu
    • Občas se mi stalo, že papírový sáček v kterém bylo zboží zabaleno, byl potrhán.

Výběr slušný, slušné ceny. Odstín barev občas né zcela odpovídá. Vrácení je ale z mého pohledu tragické. Reklamaci jsem neřešil, tak nemohu soudit.

• Obchod má dobré sportovní zboží, výhodné ceny
    • Ale nevyplatí se zde objednat, velmi drahé poštovné, e-shop není český, ale polský, pokud vracíte zboží, čekáte dlouho na vrácení peněz, z částky vám banka odečte 300,- Kč, protože to převádí z polského účtu, to považuji za podvod!!!

Vrácení částky jsem se do dnes nedočkala, obchod rozhodně nedoporučuji, pokud máte podobné zkušenosti, pište mi na mail [email protected], nemůžeme být ovce a nechat si vše líbit.!!!!!

• Dobré ceny
    • Obchod se tváří z Česka, ale je z Polska
    • Neuznaná reklamace 5 dní nošené obuvy, která se začala rozpadat

Nedoporučuji tento obchod ani největšímu nepříteli. Vědět že je to z Polska, nekoupím si tam ani tkaničky.
    I slepý šimpanz bez mozku by dokázal poznat úplně nenošenou botu vadnou z výroby, ale asi je tam bohužel nemají.

• Dobrý výběr sportovního zboží
    • Dobré ceny
    • Při vrácení zboží je platba poukazována ze zahraničního účtu (Polska) a platba je zadána s definicí, že transakční poplatek hradí příjemce (300Kč do RB v mém případě.) Mají prý v plánu účet v České bance, tak doporučuji předem ověřit zda už jej mají.
    • Nemají vracení zdarma, je nutno platit dopravu do ČR.

Když si objednáte zboží a nevyhovuje Vám, vracíte ho na své náklady. Nekupujte si radši naraz 5 bot/prodraží se Vám to/. Zboží se nedá vyměnit, takže jedině dlouhé obstrukce a kým Vám vrátí peníze, Vaše zboží už mít nemusí.
    Nesouhlasí u bot adidas terrex trailmaker číslování - prišli mi boty o dost vetsi a to mam doma stejny typ.
    Nejsou vubec prozakaznicky.

• bezpečně zabalené
    • skvělá cena a sleva za přihlášení k newsletteru

Vše v nejlepším možném pořádku. Velmi efektivní zpracování objednávky, originální produkt a vynikající cena, nejlepší, co jsem mohl najít.

Reakce obchodu 8a.cz

Děkujeme vám za vaši reakci. Každý den se snažíme být pro naše klienty lepší.

Livrare rapidă și fără probleme și

Děkuji

• Skvělý zážitek z nakupování!
    • Rychlé doručení
    • Široká paleta produktů

Nakupování v 8a se mi velmi líbilo. Tento obchod jsem teprve poznal, ale vše bylo perfektní. Za přihlášení k odběru novinek jsem dostal slevový kód. Doručení bylo velmi rychlé a balíček byl pečlivě zabalen, takže se uvnitř nemohlo nic případně zničit.

Reakce obchodu 8a.cz

Děkujeme za milé slovo o našem internetovém obchodě. Chceme být ještě lepší.