• Obchod poděkoval za přijetí platby ale dále se mnou nekomunikoval jiné portály komunikují vytvářejí pocit toho že se o moji objednávku starají zde není vidět ani slyšet.Takže vám přijde snažší se pouze modlit k tomu jestli vaše objednávka přijde nebo ne!

Dobrý den.
    děkuji za recenzi i když pro nás není příznivá. Máte pravdu, komunikace u Vaší objednávky neprobíhala tak jak měla . Příčinou bylo několik důvodu, nechci je tady zmiňovat. Dnes bude svítidlo na Vaši adresu zasláno a jsem rád, že jsem se mohl za nepříznivou situaci telefonicky omluvit.
    Patrik Koukol, 60.cz

Zboží bylo prezentováno jako skladově dostupné, bohužel asi na nějakém centrálním evropském skladu a teprve po objednání a uhrazení objednávky přišel dorucovaci mail s info o dodání do 14 dnů.

Dobrý den.
    děkuji za recenzi, nicméně nevidím důvod k nízkému hodnocení ani nedoporučení.
    Bylo objednáno zboží, které mělo uvedeno v eshopu při objednávce "Termín dodání 14 - 21 dní" s uvedením, že zboží bude objednáno u výrobce. Stejný termín je i v potvrzení objednávky, která se generuje automaticky při objednávce. Nesouhlasím tedy s tvrzením, že bychom měnili termíny po uhrazení objednávky. Pokud by se něco takového stalo, tak bychom Vás informovali telefonicky a vždy probrali byste co v takovém případě s objednávkou dělat.
    Zboží bylo doručeno na Balíkovnu přesně ve 14. den po objednávce, vyzvednuto 15. den po objednávce, takže z mého pohledu bylo vše v pořádku.
    Pěkný den.
    Patrik Koukol, 60.cz

Zboží není od dodavatele zajištěno v dostatečném množství. O chod alespoň komunikuje, ale není schopen garantovat termín dodání zboží.

Dobrý den.
    omlouvám se za komplikace s dodání Vaší objednávky. Opravdu jsou žárovky nyní vyprodané, naskladnění se posunulo, nyní je datum naskladnění 11.1.2022. V případě jakýchkoliv problémů se zákazníky osobně komunikujeme. Jakmile jsme zjistili problém s dostupností, tak kolegyně ihned Vám osobně volala a vysvětlila problém. Škoda této recenze.
    Patrik Koukol, 60.cz

• Dotazník spokujenosti dorazil dřív než zboží, co dodat.

Dobrý den.
    omlouváme se za zpoždění doručení. Zdržení došlo u nás, nestačili jsme ji včas vyexpedovat, navíc se to ještě o jeden den zpozdilo kvůli svátku. Nicméně zásilka je již na cestě k Vám, dnes by měla být doručena.
    Pěkný den.

• Zboží nedorazilo ve sjednaném termínu 10-14 dní
    • Zboží zatím nedorazilo a nikdo mě neinformoval kdy a zda bude doručeno...

děkuji za recenzi.

• Nekomunikativnost.

Než jsem zboží objednal, pracovník obchodu mi po telefonu slíbil, že zboží dostanu do minulého pátku. Zboží nikde a obchod nekomunikuje.

Reakce obchodu 60.cz

tato záporná recenze je nefér. Ano, slib dodání pravděpodobně proběhl, ale s podmínkou objednávky v úterý. Jelikož objednávka k nám dorazila až ve středu, kdy je termín závozu, tak nemohlo být dodáno do minulého pátku. Tyto nepřesné informace mě mrzí, svítidla dorazí ve tuto středu a přednostně je vyexpedujeme.
    Patrik Koukol, 60.cz

• Na telefonát nereagují.

Reakce obchodu 60.cz

děkujeme za recenzi i když není pro nás příznivá.
    Vždy se snažím na telefony reagovat, ale přiznávám bez mučení, že nemůžu být 100% k dispozici. Pokud se nedovoláte, prosím, za nějakou dobu volání opakujte. S největší pravděpodobností stojím na žebříku při montáži nebo obsluhuji zákazníka.
    Díky za pochopení a přeji pěkný den.
    Patrik Koukol, 60.cz

• Objednavka mela dorazit do 14 dnu, dnes je to 13. den a obchod se jeste neozval, ani neposlal zmenu objednavky, ani omluvu, ze zbozi nemaji.

Reakce obchodu 60.cz

objednávka byla potvrzena automaticky z našeho systému a poté ji potvrzovala kolegyně emailem. Dnes zásilka odejde od nás a zítra bude doručována na Vaši adresu.

• Nedodávájí objednané zboží

Naprosto nespokojený

Reakce obchodu 60.cz

moc se omlouváme za problém s vyřízením Vaší objednávky. Máme dovolenou a zadali jsme zasílání emailů s touto informací všem zákazníkům, kteří si v tuto dobu objednají zboží v eshopu. Asi došlo k problémům s doručením této informace. Ještě jednou se omlouváme, zboží dodáme.
    Patrik Koukol, 60.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Dodací lhůty jsou velmi dlouhé.
    • Komunikace vázne.

Zboží jsem objednávala 8.11.2015 a dorazilo 3.12.2015 dost dlouhé. Když jsem se telefonicky dotazovala, v jakém stavu je moje objednávka, slíbili, že to zjistí a už se neozvali. Měla jsem objednáno 7 stejných světel. Byly dodány 3 stejné a 4 stejné - prostě to není 7 stejných světel. Zboží vracet nebudu, nemám na to sílu. Kdyby toto byl můj první nákup po internetu v životě, asi bych takto již nenakupovala.

Reakce obchodu 60.cz

moc mě mrzí Vaše nespokojenost a moc se omlouvám za naše pochybení. Všechna svítidla došla od výrobce z Německa, protože tolik kusů na skladě v ČR nebylo. Tolik na vysvětlení k delší době dodání. Údaj jsem kontroloval a jsou pod jedním číslem, tak nechápu, že jsou svítidla jiná. Výměnu bychom provedli na naše náklady. Jako omluvu pro Vás nabízím slevu na případný nákup.

• Široký výběr světel.
    • Trvalo vám 10 dní, než jste zjistili, že světlo co jsem si objednala, nemáte na skladě...

Dobrý den Gabrielo,
    děkuji za zpětnou vazbu.
    Musím uznat, že tato recenze je spravedlivá. Vaše svítidlo mělo být na meziskladu výrobce, ale nebylo. To nám bylo oznámeno za 10 dní až na základě naší urgence. Omlouvám se tímto za komplikace s dodáním a vyvodím z toho patřičné důsledky.

• V kamenném obchodě můj výrobek neměli
    • Zboží nedodáno

Reakce obchodu 60.cz

děkuji za reakci i když není pro nás zatím příznivá.
    Zboží bylo objednáno 17.2. 2014 s termínem dodání 14-21 dní. Recenze byla zveřejněna již 10 dní od objednávky. Proto si myslím, že na uživatelskou recenzi je příliž brzo.
    Dnes, v pondělí 3.3.2014 (14 dní od objednávky), bude zboží doručeno do naší vzorkovny, zkontrolováno a vyexpedováno. K Vám bude doručeno 4.4. nebo 5.4.2014. Což je 16 dní od objednávky. Slíbený termín dodání dodržíme, tak jak bylo potvrzeno v objednávce.