Nepřišlo

• Chování řeznického psa..... Když zrušíte objednávku, mávají paragrafem od nějakého 1.2.2023
    • :D už vím, že nikdy více s nimi nechci spolupracovat

• Dlouhá čekací doba.
    • V nabídce zboží, které není skladem.

Slušné jednání, ale výsledek zatím nula.

Neobdržela jsem žádný doklad o koupi, obchod ani na písemné emailové žádosti vůbec nereaguje, zboží nevyhovuje a nevím, jakým způsobem ho vracet bez příslušného dokladu o koupi, když jediné, co mám k dispozici, jsou jen emailová potvrzení objednávky a poté expedice s číslem objednávky..

• Nic neobjednávat. Objednala jsem si voděodolný obal a nejen že nebyl dodaný, ale na emailovou adresu nelze poslat zprávu/vrátí se jako nedoručitelná/ a na telefon se nedovoláte.

• posíla prasklé vodotěstné obaly na mobil.

pořád mě nekonktaktovali okolo prasklého obalu na mobil.

Reakce obchodu 4mySamsung.cz

omlouváme se, ale bohužel za poškozené zboží, které nám dojde od dodavatele neneseme zodpovědnost, můžeme je pouze reklamovat.
    Na vyřízení reklamace máme 30 dní, podmínky reklamace si můžete také přečíst na našich webových stránkách. Vaši reklamaci evidujeme a budeme ji vyřizovat v nejbližším termínu.

• - zboží bylo objednáno 26.10.2014 což bylo potvrzeno obchodem
    • - v obchodních podmínkách je dodací lhůta 2 až 5 dní(toto bylo deklarováno i u zboží), výzva k vyzvednutí zboží byla doručena až 30.10.2014
    • - když jsem šel zboží vyzvednout 4.11.2014, tedy ještě v úložní době (v obchodních podmínkách je 7 dnů) bylo mně sděleno, že zboží již bylo vráceno.

Myslím, že by měli zrušit nesmyslnou smluvní pokutu a raději uvádět pravdivé údaje (lhůta dodávky, stejně tak by měli dodržovat své vlastní obchodní podmínky.
    Takže jsem zklamán, prvotní radost, že konečně v Brně existuje takováto výdejna, je pryč.

• Ukazují skladem co nemají

Reakce obchodu 4mySamsung.cz

Ano, tady jsme měli bohužel chybu, kdy u jedné položky zůstalo "Skladem" i když byl chvíli předtím prodán poslední kus. Za to se omlouváme, tato chyba se stává maximálně jednou za deset let :-)