• Špatné informace na eshopu,tudíž doručený jiný tip zboží

Neodpovídají na dotaz a na eshopu mají dodnes milné informace.

Dorazilo jiné zboží než sem si objednal

Reakce obchodu 4jobs.cz

To nás mrzí. Jsme přesvědčeni, že by jsme případný problém vyřešili, ale bohužel žádnou informaci, reklamaci či jinou takovou zpětnou vazbu neevidujeme a tedy nemáme jak reagovat. Navíc uvedeno anonymně a s neexistujícím číslem objednávky.
    Tak snad příště bude vše k Vaší spokojenosti. Budeme se těšit...

• boty které jsem si objednal značky 66 ROAD AVERS mi nepřišly a místo nich přišla čínská pochybná náhražka CXS

Reakce obchodu 4jobs.cz

Naše společnost dodává ochranné pracovní oblečení a pomůcky mezi které patří i objednané zboží / boty značky CXS - model ROAD AVERS. Canis CXS ROAD AVERS..... My nejsme dodavatel značky ROAD AVERS. U každého zboží je i fotka, takže nevím co Vás mohlo až tak zmást. :) Tak aspoň příště budete vědět, že pro pracovní oděvy jsme tu my. Nebo případně požádejte někoho o pomoc s četbou a výběrem.

Zboží přišlo silně zapáchající od cigaretového kouře!

Reakce obchodu 4jobs.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Informaci jsme předali dodavateli. Omlouváme se.

• žádnou jsem ani po osobním jednání NENAŠEL
    • nefunkční, neaktuální, bez invence a chuti potíže řešit, osobní jednání nemožné, písemné tristní a bez efektu
    • neaktuální zboží
    • nejdříve zaplať a pak ti sdělíme, že si máš vybrat něco jiného, vybrané totiž není k dispozici
    • neochota najít náhradu za nedodané zboží
    • lživé a zavádějící informace o dostupnosti zboží

Takto negativní zkušenost jsem ještě z žádným e-shopem NEMĚL.
    Doporučuji zrušit a jít dělat něco jiného...

Reakce obchodu 4jobs.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu . Po obdržení Vaší objednávky ( 4 páry rukavic ), jste byl kontaktován s informací, že dané skladové zboží je již vyprodáno a je bez možnosti dodání, vzhledem k ukončení výroby ze strany dodavatele. Proto bylo zboží s poznámkou doprodej. Doprodejovým zbožím byla vykryta dřívější objednávka. Navíc následně jste byl informován, že v současné době nemáme požadované a ani možnou náhradu pro poptávané zboží ( 4 páry rukavic ) v požadované specifikaci.
    Objednávka zaslána 31.3.2020 - reakce z naší strany byla hned následující den 1.4.2020 při zpracování objednávek ze systému z předchozího dne. Na následné dotazy Vám bylo vždy obratem odpovězeno. A opravdu není možno zaslat vzorek náhrady neexistujícího zboží. Stejně tak nám výrobce nesděluje proč už zboží nevyrábí a ani proč výrobu ukončil a ani jestli jej bude někdy vyrábět. Neochota najít náhradu? Pokud neexistuje, tak nelze najít. Lživé a zavádějící? Neuvěřitelné...Ještě, že na světě je pořád spousty slušných, pravdomluvných a dobrých lidí. Tak všem přejeme ať s Vámi nepříjdou do kontaktu.

Ne kompletní dodávka

Reakce obchodu 4jobs.cz

Dobrý den, je nám velice líto, že jsme nemohli 100% vyřídit Vaši objednávku. Vaše objednávka byla vyhotovena přes víkend a po vyřízení objednávek před Vám se bohužel zboží vyprodalo. 4 JOBS

• Co jsem objednal, to přišlo a v pořádku.
    • Ty paraziti zvedli cenu kvůli koronaviru o cca 60%

Udělala to asi většina obchodů. Pokud nebudu muset, v takových příště nenakoupim.

Jinak jsem dostal relativně rychle za co jsem si zaplatil.

Reakce obchodu 4jobs.cz

vzhledem k dané situaci jaká je, chápeme Vaše rozhořčení. Avšak my nejsme výrobci. Cena ochranných prostředků narůstá už při vstupu a proto i cena při výstupu je vyšší. Na trhu, díky tomu dochází k zneužívání. I přesto se u nás jedná o cenu nižší oproti konkurenci a možná právě proto jste zboží objednal u nás. Proto se nás dotýká Vámi uvedené označení a zařazení.
    Naše firma je na trhu s ochrannými prostředky už více než 10 let. A to také díky tomu, že touto cestou jsme nešli, nejdeme a také nepůjdeme. Naopak se v dané situaci snažíme pomáhat v podobě darů pro Hasičské sbory či domovy důchodců. Je lehké napadat - určitě je lepší pomáhat.

• tvrdí že respirator p2, FFP2 je proti koronaviru. No a není, to je až FFP3

Reakce obchodu 4jobs.cz

Dobrý den, to že je respirátor P2 dostačující proti virům není náš názor, ale názor odborníků z oblasti medicíny a hygieny.
    Hezký den 4Jobs

Pred 2. týždňami som si v tomto obchode objednala zásielku, no do dnešného dňa nedorazila, pričom bola pri objednávanej položke informácia, že ju doručia do 2 dní.

Reakce obchodu 4jobs.cz

Dobrý den, Vaši objednávku jsem nedoručili, protože jste nám bohužel neuvedla základní údaje pro zaslání zboží, jako je způsob úhrady a způsob dopravy. kontaktovali jsme Vás na vámi uvedeném telefonním čísle, které bylo také nekompletní, ale s tím jsem si poradili - neuvedla jste předvolbu na SR.
    Bohužel se nám s Vámi nepodařilo spojit. Jsme připraveni Vaši objednávku vyřídit, ale potřebujeme z Vaší strany doplnit náležitosti pro úspěšné zaslání.
    4 Jobs

objednaný tovar mi ešte nebol dodaný (10 dní od objednávky)

Reakce obchodu 4jobs.cz

Dobrý den, u Vámi objednaného zboží byla uvedeno, že není skladem a je pouze na objednávku a tím se tedy prodloužila doba dodání.
    4JOBS

• Mají v Intenetrové nabídce to, co již není fysicky na skladě.

• Obuv jsem objednával 1.6.2018,dnes je 16.8.2018 a objednávka není stále vyřízena.S obchodem nelze komunikovat,uvedené telefonní číslo stále a v různých časech NIKDO nezvedá.

Reakce obchodu 4jobs.cz

Dobrý den, jak jsme Vás informovali na našich stránkách a emailem, náš obchod v uvedeném období objednávky z technických důvodu nevyřizoval. Náš obchod nyní již opět objednávky vyřizuje do 2-3dnů.
    přejeme hezký den 4 JOBS:-)

• Zboží, které avizují skladem, nemají

Po týdnu čekání bez jakékoliv komunikace mi na mejlový dotaz na doručení objednávky sdělili, že mnou objednané zboží nemají, takže z mého pohledu nedůvěryhodný obchod.

• Ještě jsem nic nedostala

• Nabízí něco co nemá přitom uvádí skladem a je za těžko informovat zákazníka.nedoporučuji

Reakce obchodu 4jobs.cz

Jak jsem Vám již psala, jednalo se o doprodejové zboží a vy jste požadovala okrajovou velikost, která již bohužel skladem opravdu nebyla. Ještě jednou se Vám omlouvám.

• spatna komunikace emailem , nezaslani čísla zasilky pro možné sledování zásilky
    • Hlavně ne moc dobrá kvalita ve zpracování oděvů.

Dorazil jiný druh zboží,než jsem si objednala.

• přehledná a srozumitelná nabídka
    • příznivé ceny
    • žádná reakce na objednávku pouze automatický souhrn položek

Od objednávky tj. 2.7. do dnešního dne přišel pouze souhrn objednaného zboží, jinak nic, dokonce ani slibované potvrzení o přijetí objednávky.

Běžná praxe eschopu je , že pokud v nabídce je zboží skladem je doručeno max. za dva dny.Čekací doba a komunikace v předmětném eschopu vázne.