• cena, rychlost dodání

Fóliovník dorazil v pořádku, kurýr PPL super, odnesl to sám do stodoly. Zboží dorazilo v pořádku, malá oděrka na fólii jinak OK.

Domek odpovídá představám, cena příznivá

Super

Vstřícnost, včasnost.

• Vše bylo zobchodováno velmi brzy a spokojenost velká
    • -

Vše bylo velmi rychle vyřízeno výborná komunikace nemám co vytknout.

Po druhé už neobjednám. Zboží několik měsíců venku nepřikryte, desky černé s plísní, zatečene. Kdybych neměl zaplaceno, tak bych to nepřevzal.!

• Mimořádně vstřícní a ochotní.
    • Poctivý obchodník.
    • Nejde jim jen o tržbu ale jde jim především o spokojenost zákazníka.

• Rychlé jednání
    • Zboží přišlo dle objednávky bez poškození

Na stránkách u daného produktu mají použité fotky včetně prvků které však zásilka neobsahuje ( podle obchodu jsou za příplatek) to však není nikde napsané takže jsme s tím nepočítal. Komunikace eobchodu relativně v pořádku. Přepravní služba však nemá aktuální sledování zásilky takže jednoho dne mi volali že doručuje balik a nemohl jsem si to nijak dopředu naplánovat ,řidič byl však ochotný a z jeho strany vše ok. Největší problém tedy za mě klamavá reklama

Jednání a dodání bylo rychlé, vše v pořádku. Pouze jsem vše překontroloval a všechno je v pořádku. Stavět budu až na jaře. úsvit

• četné vady dodaného zboží

• Rychlost dodání zboží.

• Rychlé bezproblémové dodání

• Velmi rychlé doručení a celkem dobré zpracování. Domek je jak stavebnice v pořádku

V nabídce se píše, dveře jsou opatřeny prosklením v podobě plexiskla, nevím co mají ostatní ale pokud je podle výrobce plexisklo silné jako hrubší igelit tak potom asi ano. To je asi jediná nevýhoda

Dětská dřevěné hřiště prolézačka Cubic OMEGA bohužel nemohu doporučit. Desky křivé, nehezký finish, krátké šrouby, hodně špatné provedení.

Zpracování domečku velmi nekvalitní, neobroušené hrany, čouhající třísky, zarezavělé vruty, prasklý rám konstrukce, celkově je nutno celý domeček doma upravit aby byl pro dítě bezpečný

• Zdánlivě dobré ceny
    • Váznoucí komunikace jak s obchodem, tak s dopravcem
    • Cena dopravy
    • Ne úplně valná kvalita domečku
    • Poškozené zboží, nic tragického, 300kg věc reklamovat nechcete
    • Pár věcí jsem si musel dodělat, běžný kutil zvládne.

Hledali jsme domek pro děti za rozumné peníze. Našli jsme 4iq.cz. málem jsme nic neobjednali, přece jen přeprodej polských výrobků, člověk má lehké obavy. Na mail ani první telefon nikdo nereagoval. Nakonec jsme se spojili, převládl pozitivní dojem z prodejce, ale např. slíbil poslat fotky domečku po několika letech a neposlal. . no a to jsou ty střípky co pak lidi odradí, zvlášť u věcí za vyšší tisíce. Domek je takový dodělej si sám, ale vypadá dobře. Je potřeba se mu pověřovat, něco dobrousit, natřít. Na stránkách mi chybí např odkaz na video návod na YTB, co mají Poláci.a místo volantu nám přišlo kormidlo.. budiž. Komunikace tedy dost bída. Zboží přišlo, ale jedna část byla vylomena si hrubším zacházením při kompletaci, ihned viditelné bez rozebrání.v objednávce jsem žádal o kontrolu zboží, což se asi nedělo.
    I přes žádost o volání na konkrétní číslo dopravce vůbec nevolal a navíc když volal na rezervní číslo, které jsem mu napsal do poznámky jako náhradní, tak sdělil že nebere karty že mu to nejde.podle mě je nebere nikdy kvůli evidenci a poplatkům. Ne všichni mají doma třeba 15tis. Ale co chcete za 1600,- .
    V podstatě jsem tedy nebyl spokojen asi s ničím a to jsem poměrně tolerantní člověk. Je mi líto ale na 100% to fakt není. Hodnocení jsem schopen upravit , pokud se rozumně prodejce obhájí.

• Položky skladem