Super

• Před odesláním mi zavolali a ověřili si že je vše jak chci. Faktura, adresa a způsob doručení. Druhý den bylo zboží doručeno. Zcela v pořádku.

Ok

• Vše je velmi rychlé, super.

• Rychlé dodání,boty v krásném stavu, před odesláním mi pan zavolal a ještě si vše ověřil, jaké boty,velikost,na jakou adresu budou odeslány. Super, doporučuji

• Rychlost, jednání vše OK

• krásné zboží,
    • rychlá komunikace

• Telefonát před odeslánìm

Velmi dobré jednání

Super

• Telefonì kontakt před odesláním

• Příjemné jednání s obchodem, rychle doruceni

• rychlost,bezproblemove vraceni penez kdyz boty nesedi.

V obchode jsem zakoupil boty a nesedely. Penize mi vratili celkem rychle. Obchod jiz vylepsil nedostatek v tom smyslu, ze pokud jsou boty prilis uzke, nebo trpi jinou anomalii, uvede to do popisku. Obchod doporucuji.

• Boty větší o půl čísla a ani jsem se do nich nedostal. To jsem ještě neviděl. Při reklamaci mi bylo řečeno, že už jsem druhý kdo je vrací, protože se do nich nedostane.

Reakce obchodu 4Foot.cz

Tento specifický model bot je velmi úzký v nártu, jsou nazouvací, bez šněrování.
    Už uvedeno v inzerci tohoto zboží.

Velká spokojenost, velmi rychlé dodání, velmi slušné ceny, super komunikace - klidně i zavolá ihned se vše vyřeší. Nelze zadat adresu balíkovny, doporučuji napsat na e-mail potvrzující objednávku

• Zboží je za zlomek ceny jiných prodávajících
    • Pán který boty prodává je velice příjemný a dobře poradí
    • Moje boty dělají divný zvuk již od koupení, což bych u bot za 3 tisíce úplně nečekal

• Extrémně rychlé odeslání.. Doposud jsem se nesetkala s takhle bleskovým odesláním.. Zboží bylo řádně zabalené. Za víc než 100% spokojenost

+ Rychlé odeslání, zboží dorazilo v pořádku, řádně zabalené..

- žádná

Skvělá komunikace. Pan jeste zavola pro potvrzeni objednavky super napad. Za me jednoznacne doporucuju

O.K.