• Příznivé ceny
    • Dobrá komunikace

Paní na dotazy ke zboží reaguje rychle a ochotně všechny zodpoví. Když něco nemá skladem, tak došije, doskladní, objedná. Při osobním odběru se dá platit na místě hotově i kartou, paní je moc milá. Doporučuji

Reakce obchodu 4dance.cz

Moc děkujeme za kladné hodnocení. Snažíme se vždy vyjít zákazníkovi vstříc a neustále se zlepšovat :-). Tým 4dance.cz

• Dobrá komunikace a rychlé vyřízení

Reakce obchodu 4dance.cz

Děkujeme moc za kladné hodnocení. Postupně se snažíme odpovídat i na starší hodnocení na všech platformách :-). Tým 4dance.cz

• Nakupuji zde již několik let. Jsem spokojená - vždy mi vyšli vstříc. V případě, že byl nějaký problém ze strany obchodu, vždy psali nebo volali - každopádně komunikovali. Mohu jen doporučit.
    • Na žádnou jsem zatím nepřišla :)

Reakce obchodu 4dance.cz

Moc děkujeme za kladné hodnocení a omlouváme se, že až nyní odpovídáme. Udělala jste nám velkou radost :-) Tým 4dance.cz

Zboží přišlo rychle a v pořádku.

Reakce obchodu 4dance.cz

Moc děkujeme za kladné hodnocení a omlouváme se, že odpovídáme až tak pozdě. Snažíme se postupně vše zlepšovat :-) Tým 4dance.cz

Naprostá spokojenost!

Reakce obchodu 4dance.cz

Neskutečně děkujeme za kladné hodnocení a velmi si toho vážíme. Omlouváme se, že odpovídáme až tak pozdě. Udělala jste nám velikou radost :-) Tým 4dance.cz