Zboží objednáno a zaplaceno 21. 8. Objednána fuchsiová softshellová bunda s černou kapucou a jarmilky 23,5 pro dceru do školky. Na skladě údajně 3 kusy. Tak jsem si říkala, že do 1. 9. bundička bude :-) Po týdnu na můj dotaz obchod odpověděl, že zboží nemá skladem. Po dalším týdnu na mou výhrůžku zrušením objednávky proběhl telefonát, že bundy již od dodavatele mají a pošlou druhý den. Tak jsem tedy počkala, protože ta bunda se mi fakt moc líbila a krásně šla k nově koupeným černým botám s fuchsiovými pásky pro dceru. Dneska jsem si šla na poštu pro balíček a ... Jarmilky nejsou vel. 23,5, ale 23,5 cm... takže tak pro mě (alespoň si můžu jít zacvičit), ale ok, jsem debil, nepřečetla jsem si to pořádně. Jenže bunda je jahodová a má šedý prsní díl. Je úplně jiná, než jsem objednala. Akorát opravdu nemám odvahu s tímto obchodem už nijak komunikovat, natož posílat zboží zpět, protože by mi pravděpodobně přišly zelený bačkory. Nikdy více :-((( Paní Adéle bych doporučovala, aby se na eshop radši vybodla!

• prestoze na eshopu pisi, ze zbozi je skladem, uz 14 dni cekam a po pisemne urgenci mi bylo oznameno, ze snad zitra nebo pozitri....
  • Komunikace dobrá. Byla jsem upozorněna, že objednané zboží není na skladě a musí ho objednat. Bylo mi nabídnuto, že mohu odstoupit od objednávky, protože bude trvat minimálně 14 dnů, než zboží dorazí. Neodstoupila jsem a čekám :-).

• Bohužel,ale pokud bych sama nenapsala,dodnes nebím,že zboží nebylo skladem a dodání se hoodně natáhlo a sám se nikdo neozval

objednala jsem termosku a náhradní brčka k ní, která nesedí.. :(

Reakce obchodu 4baby

Dobrý den, je nám líto, že jste vybrala brčka, která patří k jiné termosce. Snažíme se výběr zákazníků kontrolovat a případně je na to upozornit, ale ne vždy se nám to podaří stihnout. Brčka samozřejmě rádi vyměníme. Napište na mail [email protected] k jaké termosce brčko potřebujete. 4baby.cz

• minimální nabídka s předraženým zbožím

absolutně nezajímavé

hledala jsem konkrétní zboží, které jsem snadno našla, zaplatila, objednala a druhý den obdržela. Jsem moc spokojená a můžu doporučit.

• kamenná prodejna, přijemná obsluha, krabice hraček na zabavení dětí na prodejně

• Možnost nakoupit dárkový poukaz

Dárkový poukaz jsem nakoupila jako dárek pro přátele, respektive k prvním narozeninám jejich dcerky, aby si dle svých potřeb vybrali, co se jim bude hodit. Poukaz bych si bývala raději vytiskla sama (nebo i vyrobila), ale tuto možnost obchod nenabízí. Místo toho jsem musela zaplatit 80 Kč za dopravu poukazu. Dorazila obálka velikost A5, ve které je dárkový poukaz vytištěný na měkkém lesklém papíře, kód slevy je na něj dolepen ručně a navíc je rukou napsáno datum vystavení poukazu. Celý poukaz působí značně amatérsky. Doporučila bych, aby poukaz posílali raději v elektronické verzi na email, aby za něj zákazníci nemuseli platit poštovné.... Dárek jsme ještě nepředali, nemůžu tedy hodnotit, jak snadno půjde poukaz v ochodě na nákup uplatnit.

• pro nás dobrou dostupnost kamenné prodejny na vyzvednutí, dobrá cena

• rychlost dodávky, kned druhý den tu brudle byly

• pěkné zboží
    • rychlé dodání /cca do 2 dnů/
    • nevím

• dobré ceny, vývěr zboží
    • Mohla by být rychlejší vyřízování objednávek. Na to, že jsem platila kartou (ihned), tak zpracování objednávky bylo o pár dní později, což se mi zdá dlouhá doba. Jinak obchod můžu doporučit

Obchod můžu doporučit. Vše proběhlo v pořádku, až na vyřízení objednávky, které se mi zdálo docela dlouhé (na to, že jsem platila kartou ta moje objednávka byla vyřízena až po pár dnech.

• Skvela komunikace.

Doporučuji;velmi příjemná a vstřícná komunikace.

• naprosto žádné
    • Naprosto vše na co sáhne
    • 10 dní jsem čekala na dodání zboží do obchodu a po 11 dnech mi obchod odpověděl, že zboží je vyprodané a že nedorazí

Rozhodně si zde nic neobjednávejte a nekupujte! Myslím to vážně!
    11 dní jsem čekala na h*vno
    nebyli mi schopní sami napsat a zboží stejně nedorazilo

Reakce obchodu 4baby

Dobrý den paní Hamáčková, velmi se omlouváme za komplikaci s pumpičkou na míč za 30,- Kč. Pumpičku jsme objednali u dodavatele a bohužel nám ji nedodali, neboť se mezitím vyprodala. Mrzí mě, že jsme vás o této komplikaci nemohli informovat dříve, a že jsme vám tím způsobili problémy takového rázu, že jste se uchýlila k vulgární recenzi. 4baby.cz

• žádné, dosud jsem zboží ani zprávu o dodání zboží neobdržela

neplatit vybrané zboží dopředu, nebude vám dodáno, nabídnou vám jiné, které vám ani po 10 dnech nedodají, pošlou vám ale dotazník k vyplnění, jak jste se zbožím, které dosud nemáme spokojeni !!!!

• Dobrá cena
    • Nic jsem nenašel

• Nevím.
    • Poslali jiné zboží.
    • V objednávce bylo jasně uvedeno, které typy chci přesto to spletli.
    • Chválím, že okamžitě reagovali na mail a nabídli výměnu nebo slevu na výrobek. Bohužel nebylo za co měnit (neměli), tak poslali slevu na výrobek přímo na uvedený účet.

Rychlá reakce na mail s omluvou.
    Veškerá komunikace vynikající.
    Ale myslím si, že jiný výrobek poslali proto, protože už ten stávající neměli. Měli mě ale na to upozornit dopředu a neposílat jiné zboží.

• pěkné softshellové kalhoty za dobrou cenu
    • Jedna položka uvedená, že je skladem, skladem nebyla. Ale byla jsem o tom velice rychle informována a nakonec vše dorazilo poměrně rychle.