• Po nesplnění dodací lhůty jsem sama musela kontaktovat obchod.

Dobrý den paní Fritzová,
    bohužel Vámi objednané zboží jsem měla i já objednané u dodavatele, který mi jeho dostupnost potvrdil, ale následně zboží nedodal. Vy jste si v pátek 6.12. objednala zboží, které bylo označeno že "NENÍ SKLADEM" a já jsem Vám po víkendu volala (11.12.) hned jakmile jsem zjistila, že zboží není dodavatel schopen dodat. Do té doby jsem byla dodavatelem ujištěna, že mi zboží dorazí včas. Telefonicky jsem Vás tedy informovala hned, jak jsem se tuto skutečnost dozvěděla a s omluvou Vám nabídla jiné podobné zboží a dárek jako omluvu.
    Ještě jednou se tedy omlouvám, ale do této hloupé situace jsem se dostala nezaviněně.
    Děkuji za pochopení
    Přeji klidné svátky
    Eva Krečová

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• našla sem co sem potřebovala
    • já myslím,že asi žádné

je dobré vědět,že mají pro své vyžití vše na jednom místě

• Kvalitní zboží, skvělá komunikace
    • Žádné

• dostupnost kamenné pobočky na Floře

vše v pohodě, doporučuji.

• Výborná komunikace, prodejna v centru Prahy na Flóře.

Mohu vřele doporučit.

• Velmi povedený e-shop.. jednoduchá orientace a velké množství zboží renomovaných výrobců.
    • Opravdu velká škála výrobků od ručníků přes trekové hole až k batohům, sedákům a všemu, co pro Outdoor potřebujete

Komunikace ihned po objednání.

Doprava opravdu velmi rychlá.

Mohu jen DOPORUČIT

• Skvělá domluva, rychlý nákup a příjemné prostředí

Je to jak zavedený e-shop, tak kamenný obchod s milou a ochotnou obsluhou, rozmanitým sortimentem a velkým množstvím zboží alternativním vůči tomu, které by hypoteticky mohlo chybět. Mohu všem vřele doporučit :)

Děkujeme.

• zkušenost

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Pohodlný nákup.
    • U zboží nebyl český návod. Požádal jsem o něj a dosud nedostal.

Standard.

Reakce obchodu 4-Outdoor

Mohu se zeptat jak jste o český návod (k českému vařiči Meva SOLO) požádal? Zboží jste si vyzvedával osobně na prodejně. Překontrolovala jsem ostatní balení a u nich je český návod přiložen. Pak jej tedy firma Meva zapomněla přiložit do vaší krabice. Návod Vám byla elektronicky odeslán.
    Děkujeme za nákup a hodnocení.

Dodatečně:
    Zákazník si spletl obchod u kterého nakupoval.
    Požádali jsme jej o úpravu recenze.

• spolehlivost
    • nema