• Přišla výzva k odběru zboží ale na udané adrese obchod není.
    • Telefon - s číslem není možno spojit.

• že jsem nezaplatil předem
    • že není zrušen

Zboží nedorazilo, objednávka je stále vedena jako nová, na zprávy nikdo nereaguje, telefon už je nedostupný.

• Nevím
    • Momentálně nefugující obchod

Z mé strany poslána žádost o storno objednávky.

• teď už nic
    • shop nefunguje

objednávka je více než týden ve stavu "nová", na písemný dotaz nikdo nereagoval. telefon nikdo nezvedá, nyní je dokonce vypnutý.

• teď už nic
    • shop nefunguje

Objednala jsem si karimatku na jógu. 14 dní se mi nikdo neozval, po 3 denních pokusech o telefonický kontakt mi paní volala, že do týdne mi karimatku zajistí - objedná. Objednávka se znovu zpozdila o týden, poté 4 denní pokusy o telefonický i emailový kontakt - žádná reakce. Ani po měsíci zboží nikde, už se nikdo neozval - již jsem se zařídila jinak. Příšerné jednání eshopu, už nikdy víc!!!

vše ok

• spolehlivost - po objednávce se do hodiny telefonem ozvali s omluvou, že na stránce měli chybu a mnou požadované zboží v danou chvíli neměli skladem, bez problémů stornovaná objednávka

• Nevím o ničem.

Vřele DOPORUČUJI! Skvělá komunikace a ochota. Prodejkyně slibuje dodání do 24 hodin při objednání dopoledne, a zboží skutečně dorazilo. DÍKY!!

• - můžu si zboží osahat přímo v obchodě na metru Flora
    • - majitelka obchodu poradí co a jak :)
    • - jednoduchý nákup za dobrou cenu

• Dobrá cena, dostupnost prodejny u metra, ochotná obsluha v kamenné prodejně.

Není důvod nedoporučit.

• Maitel je asi zaostaly, co muze spusobovat jeste davna doba komunizmu. Asi si neuvedomuje ze vysilani do NL je dnes to same ak vyslat na SK, hlavne kdyz to bylo zaplaceno prez Paypal predem.

Reakce obchodu 4-Outdoor

Majitelka dobu komunizmu naštěstí nepamatuje, jelikož jsem se narodila až do období jejího konce.
    Mohu jen konstatovat, že mimo Českou a Slovenskou republiku zboží neodesíláme, což je uvedeno i v obchodních podmínkách. Co se týče Vašeho komentáře, že dnes je jedno zda zboží doručujete do SK nebo NL, mohu jen oponovat. Ceny za doručení se značně liší.
    Byl jste o této zkutečnosti včas informován. Platba předem Vám byla následující pracovní den navrácena.
    Pokud by jste měl zájem o odeslání vaší objednávky (2x posilovací kroužek = 2x 45 kč) do Nizozemí, cena za poštovné by činila 299 Kč (dle ceníku přepravní společnosti Intime).
    Ceny za doručení zásilky v eshopu jsou kalkulovány pro Čr a Sk.

Pokud by jste i přesto měl zájem o zaslání objednávky, neváhejte nás kontaktovat.
    Krečová Eva

• široký sortiment ,dobré ceny
    • Nevím o žádných

• -ve všem mi vyšli vstříc
    • -výborná komunikace

Doporučuji a děkuji za ochotu.

• Jsem rád, když internetový obchod má i kamennou prodejnu, kde si mohu zboží před objednávkou prohlédnout a vzít do ruky..
    • Škoda,že všechno zboží není skladem, alespoň jeden kus na ukázku. Prohlédl jsem si alespoň obdobný produkt, který se lišil pouze držátkem.

Byl jsem spokojený a mohu doporučit.
    Budu objednávat další zboží.

• ojedinělý distributor vynikající značky Snowpulse/Mammut, dobrá cena, vstřícné a bezproblémové jednání po mailu i telefonicky

• nevím
    • Nevím

Doporučuji, vstřícný přístup.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Registrace v Heureka (dobré hodnocení)

• rychlost, ochota

super