• Nejasná specifikace suchého zipu způsobila, že ho mám polovinu.

Český prodejce, ale s chováním číňanů z AliExpresu! Prodejce poskytuje přinejmenším obrázkem zavádějící reklamu na spojovací materiál, kde ukazuje na obrázku jako kompletní spojovací materiál, který velmi dobře ví, že zákazník potřebuje jako "kus i protikus". Ovšem metráž pak prodává jen jedné poloviny tedy "nekompletní" s tím, že se při reklamaci vymlouvá, že si zákazník špatně přečetl popis níže! Tento popis teď už po mé "neoprávněné reklamaci" udělal dokonce červěně. I z toho je více než zřejmé, že nejsem první, kdo se tahle napálil. Čest Vaší nečestné obchodní praktice !!!

Nepravdivé informace o zboží skladem, o změně termínu odeslání (6 dnů namísto slibovaných 24h) informovali až po telefonické urgenci.

• slibují odeslat do 24h, nepošlou ani do 5 dní.

slisbují jak odesílají do 24h, proto jsem si objednal u nich. ve čtvrtek. V pátek zádná zpráva, víkend nic, pondělí nic. Po urgencích mi řekli že to teprve budou odesílat. nutně jsem to potřeboval včas kvůli odjezdu. To se nestihlo. naštěstí jsou i jiné obchody se sluchátky kde mi vyšli vstříct a podařilo se.

• opakované protahování termínu dodání

Termín dodání Svářecí kukly se protáhl od objednání 15.1.2024 k dodání až na 2.2.2024! Objednávka dodána od jiné firmy do druhého dne.

Objednávka byla zaregistrovaná s díky potvrzená,zaplatil jsem předem,platba byla potvrzená a od té doby mě nikdo nekontaktoval a zboží nikde.Takže skvělý,peníze už mají,tak žádný spěch.

• Na otazku na vhodnost vybraneho 3M produktu obchod neodpovedel ani po urgenci.

Objednal jsem a zaplatil skladové zboží, po 10 dnech zboží nikde. Firma na urgence nereaguje, určitě nedoporučuji. Podle názvu firmy jsem si mylně myslel, že jednám s 3M zastoupením.

• zboží nemám tak co mám hodnotit?

Arogantní přístup, nedoporučuji ! Konkrétně jsem řešil problém s cenou nákupu, kdy jsem si vložil vybrané zboží do košíku a vyplnil celý nákupní proces, údaje, atd. Následně po odeslání objednávky se celková hodnota nákupu změnila. Požadoval jsem úpravu na původní cenu za kterou jsem potvrdil nákup, ale bylo mi arogantně sděleno, že když se mi to nelíbí, tak si mám zboží koupit jinde. A taková komunikace mi opravdu nepřijde vhodná. Raději nakupte jinde, protože tady je vidět, že si zákazníka neváží, a jste pro ně pouze kus masa. No, a jaký měl být správný postup ze strany obchodu? Jednoduchý: Omlouváme se, cenu jsme vám upravili. Takto jednoduché to je. Výmluvy, že to nejde, jsou liché. Všechno jde, ale musí se chtít to řešit.

Bez reakce od obchodnika, zboží stále nikde...

Ukázalo se, že jedna ze dvou položek, ač byla při objednávce najednou skladem není.

Po sedmi dnech od potvrzení a zaplacení objednávky, zboží není ještě ani odesláno, ale už jsem dostal dotazník o spokojenosti.
    Jaká asi může být moje odpověď.

• Odmítají vyměnit špatně zvolenou velikost. Praxe u slušných obchodů zcela běžná, bylo by dobré na ní upozornit lépe, než větou drobným písmem na konci VOP.

• Zboží které mělo být skladem skladem samozřejmě není a dozvíte se to až sedm dní po objednání.

5.4.2022 jsem si u Vás objednal sluchátka proti hluku, měli dorazit do 19.4., dnes je 21.4. a sluchátka stále nebyli ani odeslány.... Nebylo my poskytnuto ani žádné vysvětlení....

• Bylo ujištěno , že samolepicí suchý zip Bude držet na látce nedrží
    • Posláno i s fotkou na reklamační oddělení odpověď ( nerozumím Vašemu požadavku )
    • Drahý samolepicí suchý zip, který drží jen na PDF desce

• Ve finále vysoká cena

• Nejde objednat Pocek kusů kolik zákazník chce.

Po objednávce žádné informace o termínu doručení.