• super komunikace, ochota, rychlost :)

Reakce obchodu 3Dvykrajovatka.cz

rádi bychom Vám poděkovali za objednávku i udělené hodnocení, kterého si velmi vážíme a doufáme, že nám zachováte svou přízeň i nadále.

3Dvykrajovatka.cz

• Velice dobrá komunikace s obchodem. Objednal jsem špatnou barvu zboží, což jsem zjistil až při obdržení zboží. Telefonicky jsem kontaktoval eshop, kdy mi vyšli vstříc, zboží vracím na jejich náklady zpět. Bylo mi nabídnuto, že musím zaplatit nové poštovné a jako kompenzaci mi nabídly dražší produkt v barvě kterou požaduji, případně nějaký dárek.
    • Nic.

Komunikativní a ochotný eshop. Mou chybu při provedení objednávky berou skoro jako svojí chybu.

3Dvykrajovatka.cz

• Vše bez problémů, dobrá komunikace, už se těším až nová vykrajovátka vyzkouším:)

Doporučuji!

• Velmi rychlé vyřízení