Doporučuji. Rychlé dodání.

• veľký výber krásnych vykrajovačiek, rýchle doručenie, odporúčam a ďakujem, opäť objednám:)

Rychlé vyřízení objednávky.

Vše ok, rychlé dodání.

• Mnoho výrobků, možnost na míru, skvělá komunikace, rychlé dodání, dobrá cena

Sehnala jsem, co jsem chtěla.

Skvělá domluva, i přes informaci na webu o delší doručovací lhůtě, mi vyhověli a do 2 dnů jsem měla zboží doma. Dokonce jsem byla telefonicky informována o odeslání.
    Vykrajovátka jsou úžasná, děti měli ohromnou radost z tvoření.

Reakce obchodu 3Dvykrajovatka.cz

rádi bychom Vám poděkovali za objednávku i udělené hodnocení, kterého si velmi vážíme a doufáme, že nám zachováte svou přízeň i nadále.

• výběr motivů
    • kvalitní zpracován

3Dvykrajovatka.cz

Vše v pořádku.Rychle vyřízená objednávka a poctivě zabalená.

3Dvykrajovatka.cz

• moc pěkná vykrajovátka, sympatické jednání

Jsem velmi spokojená

3Dvykrajovatka.cz

rychlá komunikace, perfektní spolupráce na návrhu, bleskové dodání

• Výborná komunikace s obchodem

• Skvělá komunikace, nebývalá ochota

OKi

• Rychlé vyřízení a expedice
    • Nepřesné popisy produktu

Ačkoliv na stránkách mají možnost výběru barvy zápichu do dortu, není upřesněno, že podklad je vždy bílý a vyžádaná barva je posléze jen doplněna na povrchu. Tudíž je zápich z jedné strany vždy bílé.

Super vykrajovátko, u nás použité na výrobu vánočních perníčků a sklidily veliký úspěch

• Brzy doručené

3Dvykrajovatka.cz

dakujem za mily, ochotny pristup, za rychle dodanie objednavky, ako aj za mily darcek. Jednoznacne odporucam.

• Krásné výrobky