cena se 100% přitažkou kkti

• V úterý přišel email,že zboži bylo odeslano,dnes 15.1.zboží nemam,ještě že to bylo na dobirku,

Reakce obchodu 3DToys.cz

Mrzí nás Vaše reakce, bohužel se někdy může stát, že zásilka nedorazí následující den po expedici. Vzniklou situaci jsme ihned se zákazníkem vyřešili a věříme, že k jeho spokojenosti. 3DToys

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Potřebovali jsme zboží dodat do víkendu a ještě jsem do obchodu volala abych si ověřila, že bude určitě dodáno. Bylo mi to přislíbeno, ale zboží přijelo až po víkendu.

Reakce obchodu 3DToys.cz

Mrzí nás, že jsme nestihli dodání zboží včas. Objednávku jsme předali přepravci hned druhý den, tedy ve čtvrtek 10.3.2022.
    Přepravní společnost PPL obvykle dodává objednávky do 24 hodin - měla být tedy doručena v pátek 11.3.2022. Bohužel neznáme důvod, proč byla objednávka dodána až v pondělí 14.3.2022.
    3DToys.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Hodnocení bylo odstraněno – zákaznice hodnotí nákup v jiném eshopu.

Objednávka v pořádku, platba taktéž,rychlé odeslání.
    Nelíbí se mi obchodní politika . Tato hračka je značně předražená vzhledem k ostatním obchodům s hračkami.Vzhledem k tomu že tyto panenky byly už skoro vyprodány v e shopech zvolila jsem nákup v tomto obchodě.Pro mé tvrzení hovoří i to že dnes v tom samém obchodě je tatáž panenka o více než 500kč levnější a i to je ještě o několik set kč dražší než v jiných obchodech

Reakce obchodu 3DToys.cz

Dobrý den děkujeme za Váš feedback. V době Vaší objednavky zboží jsme byli prakticky jediný obchod, který toto zboží od zahraničního dodavatele nabízel. Proto ta cena.

Cena je určena nákupní cenou a mění se podle toho , od jakého dodavatele se nám podaří nakoupit zboží - abychom sehnali zboží ,které na trhu v ČR není, musíme dovézt i ze zahraničí za vyšší cenu.

• uvádějí skladem zboží, které namá nikdo v ČR - nemají aktuální shop
    • drahé, extra drahé

• Jako jedni z mala meli produkt skladem
    • Produkt byl velmi predrazen. Oproti klasickym znamym a velkym hrackarstvim, ktere meli dane zbozi za adekvatni cenu.

Zbozi dostanete vcas, stranky jsou prehledne, dostatecny vyber. Bohuzel ceny jsou oproti beznym velkym hrackarstvim predrazene.

Reakce obchodu 3DToys.cz

Dobry den dekujeme za reakci. Bohuzel u konkretniho zbozi byla cena dana vyssi nakupni cenou od zahranicniho dodavatele. Chteli jsme ceskym zakaznikum dodat jinak nesehnatelne zbozi.

• Nevím
    • Objednané zboží mělo být skladem a dodáno do vánoc. Zboží jsem zaplatila včetně poštovného a po třech dnech jsem obdržela zprávu, že nejsou schopni zboží dodat. Mezitím ho jinde již vyprodali.

Ceny jsou vyšší než jinde a zboží, které má být skladem, nejsou schopni dodat. Nechají si jej však zaplatit a po několika dnech Vám oznámí, že zboží nikde není. Měl to být vánoční dárek a během těch tří dnů jej opravdu jinde vyprodali. Dcera byla zklamaná, že nedostala dárek, který si přála.

• Zamerne zvysena cena o 40% oproti katalogove cene a jeste zobrazuji, ze je zbozi ve sleve!

Nedoporucuji, nejednaji korektne, jen klamou lidi

Reakce obchodu 3DToys.cz

• lego které jsem zde objednal sem našel u konkurence za cenu o 800,- Kč nižší což jen utrvzuje moji představu o maržích podobných obchodů. Bohužel už bylo obejdnáno a než bych zboží vrátil a zakoupil nové tak bych to asi nestihl.

Reakce obchodu 3DToys.cz

Mrzí nás Váš negativní komentář, bohužel některé zboží se rychle vyprodá a protože již není v ČR dostupné, musíme nakoupit zboží za vyšší cenu ze zahraničí včetně expresní dopravy, aby mohlo včas dorazit až pod stromeček. 3Dtoys