Velmi rychlé odeslání. Objednáno v neděli, doručeno (Zbox) v úterý ráno.

• komunikace

spokojenost s nákupem i radou!

• Ochotný pán na výdeji
    • Ke zboží dodá cenné rady jak nainstalovat/použít

• nulová komunikácia
    • čakám na objednávku ktorú mali uvedenú skladom už týždeň
    • prvá objednávka v shope a hrôza

Nebi problém zavolat po4adi pomůže a doporučí co dělat když si nevím rady skvělé vystupování

• velký výběr
    • skvělé ceny
    • osobní přístup

U pana Jakuba jsem nakoupil již po několikáté a jako vždy jsem byl spokojen jak s výběrem zboží tak i cenou.

• Okamžitá výměna zakoupeného a vadného zboží
    • blesková reakce,velká ochota,vstřícnost
    • výhodná cena

• Osobní přístup

Zřejmě došlo k technickému problému, protože mi nepřišlo potvrzení objednávky ani výzva k vyzvednutí, ale nakonec mě prodejce kontaktoval a všechno jsme vyřešili.

• Dlouhá doba dodání
    • Sortiment je vyprodaný
    • Skladová zásoba ve skutečnosti neodpovídá

Ačkoliv po týdnu stále nemám objednané zboží musím přistoupit k negativnímu hodnocení.
    Zboží jsem objednal 23.6. dne 27.6. jsem dostal email, že zboží, které jsem si objednal a bylo skladem je ve skutečnosti vyprodané ale poslední kus byl instalován na 3d tiskárně, kde se údajně tisknulo 30 hodin jestli jej chci, že 100% funkční a jako kompenzaci dostanu na další nákup 10% slevu. S tím sem souhlasil. Nicméně až 29.6. mi přišla zpráva že zboží bylo teprve odesláno. Dnes zboží stále nemám. Kdyby zboží šlo ze zahraničí hcápal bych to. V čechách čekat na zboží týden a více mi přijde uhozený. Pro jistotu jsem si přečetl i obchodní podmínky kde prodejce pro jistotu neuvádí žádnou dobu na doručení (4.7 Zboží je přepravci předáno obvykle do ​ ​pracovních dnů.)
    Takže 10% slevu určitě nevyužiji a bojím se v jakém stavu zboží přijde

• Ceny