• Objednal jsem před 6ti dny zboží které je psané skladem a stále nedorazilo.

• Špatná komunikace, dlouhá doba dodání.

Nedostal jsem vůbec žádné info o přepravě nebo něco takového. Zboží ještě nedorazilo ale byl bych rád co se alespoň se zásilkou děje.

• katastrofa výrobek na 1 použití při druhém řezu to trhá :-((((:

Obchod zrušil objednávku, prý dodavatel již produkt nevyrábí. Na jejich obchodě byl ale produkt skladem. Peníze stále zpět nemám, objednal jsem k začátku měsíce.

Reakce obchodu 35R.cz

Dobrý den Martine, od roku 2021 se změna sortimentu a cen produktů většiny výrobců stala poměrně četnou kratochvílí. S ohledem na rozsah námi nabízeného sortimentu není v našich silách provádět úpravy v den, kdy je od výrobců obdržíme. Občas se tak může stát, že obdržíme objednávku před aktualizací katalogu, tak jak se tomu stalo v případě Vaší objednávky. Pevně věříme, že se trh ustálí a změny budou 1x ročně, jak tomu bylo dlouhé roky. Dále si dovolím poznámku, že jste zboží objednal v termínu celofiremní dovolené, o čemž jste byl před samotnou objednávkou i v zaslaném potvrzení objednávky informován. S přáním fajn dne, tým 35R Performance

• To co jsem hledal,zde bylo nejlevnější
    • Žádný email nebo zpráva ohledně stavu objednávky, či možnost podívat se v jakém stavu je objednávka, jen že se mi ozve dopravce až to převezme

Zboží objednáno 19.4.021 (dnes 21.4.021) a stále nikde,žádné informace o stavu objednávky ze strany prodejce. Jediné plus,že na to nějak nepospícham

• Klamlivá reklama

Reakce obchodu 35R.cz

Dobrý den pane Braško, mohli bychom Vás požádat o zaslání bližší informace ohledně Vaší recenze? V čem je naše reklama klamavá, a jakým způsobem byl performance stabilizátor Eibach Anti Roll Kit poškozený. Pokud by byl tento typ vysoce pevnostního produktu poškozený, nechtěl bych znát okolnosti, za kterých k poškození došlo .... Pokud však skutečně poškozený byl, lze reklamovat u přepravce a žádat náhradu vzniklé škody. Veškeré naše přepravované zboží je pojištěné na svou plnou hodnotu. S pozdravem, Vaše 35R Performance

• zajímavý sortiment
    • potvrzení objednávky dorazilo obratem
    • výzva k vyzvednutí zboží nedorazila
    • nemohu zkontrolovat stav objednávky na netu

Některé položky v sortimentu jsou zajímavé - jak technicky, tak cenově.
    Nenakoupil jsem, pouze objednal ... a nic.
    Zboží jsem neobdržel (o peníze naštěstí nepřišel)
    K čemu mám dát doporučení? Byla to ztráta času.

Reakce obchodu 35R.cz

Dobrý den, přijměte prosím naši omluvu za nedoručení zboží. Objednávku neumíme dohledat v našem systému. Někde se pravděpodobně stala systémová chyba. Rádi bychom toto naše pochybení napravili. Můžeme Vás požádat o zaslání kopie potvrzení objednávky na náš email [email protected]. Děkujeme Vám. Vaše 35R Performance

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.