Už jsem nakupoval zde několikrát a vždy super služby a rychlost dodávky.

Vážený zákazníku,

velice si vážíme Vašeho pozitivního hodnocení. Děkujeme a pevně věříme, že i nadále budete naším spokojeným zákazníkem.

Vše ok

oddělení péče o zákazníky

Úspora a nový plně funkční spotřebič se zárukou, vada kosmetická. Co více si přát

• Rychlost.

oddělení péče o zákazníky

Personál ochotný, zboží OK.

oddělení péče o zákazníky

• Rychlost, s jakou byl nákup vyřízený

• rychlost dodání

oddělení péče o zákazníky

Vstřícný a rychlý přístup.

oddělení péče o zákazníky

Obchod se v poslední době značně zhoršil. Zakoupili jsme lednici, kde měl být poškozený pouze obal, ale lednice byla nefunkční, nechladila. To vše bylo před vánocemi, kdy jsme lednici jako 4členná rodina potřebovali o to více. Přes svátky jsme tedy byli bez lednice a začal proces s reklamací, kdy nás zkontaktovali s opravářem, ten přijel za 10 dní a určil, že lednice je neopravitelná. Pak začal další proces a to domáhání se svých přes jednu slečnu, která měla reklamaci na starost. Této arogantní slečny se člověk musel doslova doprošovat svých práv, konkrétně o vrácení finanční částky za vrácený produkt. Nejdříve uvedla, že finanční prostředky budou vráceny obratem, jak obdrží vrácený produkt. Tento obdrželi a na otázku, kdy tedy budou vráceny peníze napsala, že do 14ti dnů. Nikdy více.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám udělenou recenzi a však nás velice mrzí, že jste nebyl spokojený jak s nákupem v našem e-shopu tak s procesem vyřízení reklamace. Abych se k věci mohl přesně vyjádřit, prosím pěkně o zaslání čísla objednávky či jména na [email protected]. Rozumím, že pokud jako čtyřčlenná rodina zakoupíte na Vánoce novou chladničku, která obratem přestane chladit, může to být velký a nepříjemný problém. Obecně však platí, že na vyřízení reklamace je 30 dnů, správně jste vyplnil reklamační formulář, kolegyně Vám zajistila obratem servis, pokud Vám servisák řekl, že k Vám dorazí až za deset dnů, nejsme schopni bohužel toto rozhodnutí jakkoli ovlivnit, stále se tam servis do těch 30 dnů vejde. Když už u Vás byl a následně zjistil závadu chladničky takovou, že se nevyplatí ji opravovat a je to na výměnu, tak Vám vystavil protokol o neopravitelnosti, ten se zasílá na kolegyni z reklamačního oddělení. Jakmile máme veškeré podklady, finanční částku vracíme do 14 ti dnů, s tím, že se vždy snažíme zákazníkovi vrátit platbu obratem tj. cca do tři dnů, nemáme potřebu zákazníkovi držet jeho peníze a vracet mu je až 14 den, ale jak jsem se zmínil, abych se mohl vyjádřit k Vaší reklamaci přesněji, prosím o zaslání číslo reklamace či objednávky. Děkuji

oddělení péče o zákazníky

• Dobrá komunikace, rychlé vyřízení, zboží bylo během pár dnů doma.

oddělení péče o zákazníky

Za neuvěřitelně nízkou cenu jsem získala báječnou pračku.

• rychlost dodávky

oddělení péče o zákazníky

Retro Radio roadstar hra 1500/N,bylo doručeno rychle a spolehlivě,s rádiem jsem velice spokojen ,AM vlny hrají bez šumu a zádrhel ,hlavně proto jsem radio kupoval,FM vlny výborné na některých rádií u nás moc nejdou na tomto rádiu jdou bezvadně ,Polsko ,Německo ,a České stanice.

oddělení péče o zákazníky

• Při objednávce, respektive způsobu placení, rychlá komunikace se zákaznickým centrem.
    • Zboží zatím nedorazilo, z obchodu nepřišla žádná zpráva.

Vážený zákazníku,

děkujeme za zaslanou recenzi a velice nás mrzí, že jste nebyl spokojený s nákupem v našem e-shopu, mohu prosím požádat o zaslání na [email protected] číslo objednávky? Prověřím, proč Vám doposud zboží nedorazilo. Děkuji

Spokojenost

rychlá reakce, dobrá komunikace

oddělení péče o zákazníky

Rychlé doručení, výborná komunikace, skvělé slevy, jen mohu doporučit.

oddělení péče o zákazníky

V obchodě jsem už nakoupil několikrát. Spokojenost. Obchod doporučuji.