• Ceny

Vážený zákazníku,

velice si vážíme Vašeho pozitivního hodnocení. Děkujeme a pevně věříme, že i nadále budete naším spokojeným zákazníkem.

• Super cena
    • Zboží bylo jako nové

Po přečtení všech negativních recenzí jsem hodně váhal jestli mám mezikus mezi pračku a sušičku koupit, ale nakonec jsem to risknul a nelituji. V pondělí objednáno, ve středu doručeno a uvedené poškození obalu bylo téměř neznatelné (mezikus je jak nový). Takže spokojenost a ještě jsem ušetřil téměř třetinu ceny.

oddělení péče o zákazníky

• Nové zboží s poškozeným obalem
    • Skvělé ceny
    • Výborná komunikace obchodu

oddělení péče o zákazníky

• Zajímavé ceny, dobrá komunikace, rychlost

Již čtvrtý nákup, celková spokojenost

oddělení péče o zákazníky

• Super ceny , pan František vždy ochotně poradí a pomůže naložit.

• Skvělá cena
    • Zboží jen s poškozeným obalem, uvnitř top stav, ač jsem se bál
    • Až budu něco shánět, určitě zabrousím první na tento shop
    • Zboží více než o 50% levnější než nový produkt

Nic, snad jen DHL, vyzvednutí na depu byl neskutečný zážitek, ale kdybych byl doma tak asi dobrý

oddělení péče o zákazníky

• Po týdnu se obchod neozval, zboží nemám!

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za udělenou recenzi, velice nás mrzí, že jste nebyl spokojený s nákupem v našem e-shopu. Prosím napište mi číslo objednávky na [email protected], prověřím, ale díval jsem se na listopadové objednávky i filtroval dle Vašeho jména a vše máme doručené, je mi tedy divné, že byste od nás neměl zboží, navíc, pokud dopravce není schopen něco doručit, do tří dnů zásilku vrací zpět k nám a my zákazníka znovu kontaktujeme a domlouváme nový termín dodání a kontrolujeme adresu.

oddělení péče o zákazníky

• skvělé ceny, rychlost, ochota, komunikace

• Skvělé ceny
    • Výborné jednání zaměstnanců

oddělení péče o zákazníky

• Dobrá cena i stav v jakem byla lednice doručena.

oddělení péče o zákazníky

• dobra cena a rychlost dodani

oddělení péče o zákazníky

• snad cena , pokud je poškození nepatrné a nebrání provozu a je poškozen jenom přepravní obal
    • nepravdivé informace o výši poškození

Vážený zákazníku,

děkujeme za udělenou recenzi, prosím o upřesnění, pošlete mi čísl objednávky na [email protected] a já prověřím to poškození. Pokud máme skladem produkt, který má kosmetickou vadu a tedy jej takto zakoupíme u dodavatele, vždy kolegové ze skladu spotřebiče zkontrolují a poškození nafotí a podrobně popíšou na náš web. K poškození navíc mohlo dojít při přepravě, v tomto případě nám vždy stačí zaslat fotografie jiného poškození. Řešíme to tak, že zákazníkovi buď nabídneme adekvátní slevu nebo mu vrátíme peníze a spotřebič si stáhneme zpět.

oddělení péče o zákazníky

• Cena za stejný výrobek je přijatelná,jednání s obchodem a dodávka funguje na 100%

Je to můj třetí nákup a jsem spokojen.
    Můžu směle doporučit.

• Rychlé vyřízení
    • Komunikace prodejce
    • Výhodná cena
    • Produkt pouze s nepatrnou vadou

Rozhodně doporučuji, rychlovarná konvice se rychle stala naším společníkem. Jedinou vadu nese na zadní straně ve formě vrypu, což ale zepředu nejde vůbec vidět a navíc ani nijak neovlivňuje funkčnost. Proto nemůžu než doporučit, vše proběhlo v pořádku a to včetně kontaktování prodejcem vzhledem k selhání platby, následně potvrzení přijetí platby převodem i velmi rychlého zaslání včetně doručení.

• Dobre ceny
    • Rychlost doruceni

• Výhodná cena
    • Výrobek plně funkční

Výhodná cena, rychlé dodání

oddělení péče o zákazníky

• Dobrá komunikace, rychlé doručení. Výhodné ceny a v případě potřeby reklamace bylo také všechno v pořádku.

oddělení péče o zákazníky

• Zboží bylo skladem v dobré ceně
    • Bohužel jen 1 ks a já chtěl 3 ks

Obchod OK