• Doručili co měli.
    • Minimální komunikace.

České stránky obchodu nejsou zcela funkční, při nákupu platba probíhá na polský účet, místo na český uvedený v informacích o platbě. Sledování objednávky se neaktualizuje. Obchod komunikuje, ale v angličtině a až poté co jsem jim napsal email s dotazem na přijetí platby. Objednávka byla odeslána ve dvou částech jiným dodavatelem a nikdo mě neinformoval o tom, že byla zásilka převzána.
    Zboží nakonec dorazilo v pořádku.

• Na dotazy odpovídají obratem
    • Zboží dorazilo v pořádku
    • Na stav objednávky jsem se musela opakovaně dotazovat

• NEKOMUNIKUJÍ

ROZHODNĚ OBCHOD NEMŮŽU DOPORUČIT!!
    NULOVÁ KOMUNIKACE.... OD OBJEDNÁNÍ UBĚHLO SKORO 14DNÍ A NIC SE NEDĚJE

NEJSPÍŠ BUDU OBJEDNÁVKU RUŠIT

Rozhodne nedoporucuji. Po tydnu zadna reakce na objednavku. Kdyz jsem zavolala, bylo mi receno ze zbozi dojde ten den nebo nasledujici. To se ovsem nestalo a kdyz jsem chtela zavolat jak to vypada s dorucenim, uz jsem se nedovolala, mysli ze jsem byla zablokovana. Vetsinou platim prevodem, v tomto pripade jsem to nastesti neudelala.

• velmi dobrá komunikace se zákazníkem

• nízké ceny
    • široký výběr spotřebičů
    • jeden z nejlevnějších dovozců vysavačů Numatic
    • skvělá komunikace
    • doprava zdarma nad 3.000 ,-

Hledal jsem náhradu za tepovač ETA Poseidon, díky recenzím z ciziny jsem našel Numatic George GVE 370 , v ČR je k dostání jen u několika eshopů v cenách 8.730,- až 11.990 ,- U nejlevnějšího eshopu mě odradily nedávné negativní recenze a tak jsem zvolil eshop který funguje i v Polsku, kde je nejbližší oficiální zastoupení Numatic. Recenzí nebylo moc,ale veskrze pozitivní, tak jsem o víkendu vysavač objednal a zaplatil převodem ( dle eshopu je při platbě převodem zdržení 2-3 pracovní dny / aktuálně 2-4 / ) . Trochu jsem znejistěl, že ve čtvrtek ještě nebyla potvrzená platba, ale po mailovém dotazu mi byla potvrzena expedice zboží a vysavač začátkem dalšího týdne dorazil. S ohledem na skvělou cenu a platbu převodem bylo dodání vcelku rychlé.

Reakce obchodu 24doma.cz

moc děkujeme za recenzi a doufáme že budete s Georgem spokojen.
    V případě dotazu jsme Vám k dispozici.

Přejeme krásný den

• Docela rychlé odeslání v porovnání s jinými obchody v tomto předvánočním čase, dobrá komunikace a vstřícnost. Výborná cena.

Reakce obchodu 24doma.cz

Moc děkujeme, jsme rádi že jste s námi.
    Krásné Svátky Vám přejeme :)

Hodnocení je tak 50/50. Zboží ještě nedorazilo i když měli psáno 7 kusů skladem. Po napsání e-mailu mi zavolali a vysvětlili jsme si to. Počkám až objednávka dorazí.

Reakce obchodu 24doma.cz

Ještě jednou se moc omlouváme za nedorozuměni.
    Moc rádi bychom věděli, zda byl problém vyřešen podle Vašich představ, a jaké je Vaše konečné hodnoceni našeho obchodu.

• Infolinka nonstop
    • Příjemná obsluha
    • Rychlé doručení

• rychla obsluha
    • dobre produkty

Koupila jsem nedavno robota Zaco V9s a funguje naprosto bajecne. doporucuji!

Reakce obchodu 24doma.cz

moc děkujeme :) Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější!