• Nekomunikuje

Reakce obchodu 24-Lékárna.cz

děkujeme za Váš názor.V době doručení Vašeho emailu (o storno obj.) jsme již balíček expedovali z lékárny k dopravci, nemohli jsme tedy dělat nic jiného, než nechat proběhnout "dodání" s tím,že Vy jste balíček nepřevzala.
    Omlouváme se tedy za vzniklé komplikace.
    V době dovolených opravdu může být komunikace trošku prodloužena,ale snažíme se reagovat na všechny zákazníkovi prosby a dotazy.
    Pěkný den přeje tým lékárny 24-lekarna.cz

• Nabízejí něco,co nemají na skladě,ale uvádějí "skladem",ale ani to neoznámí kupujícímu.Ovšem fakturu vystavili okamžitě s přijetím mé objednávky,tak jen doufám,že ji po mně nebudou chtít proplatit!!!

Rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu 24-Lékárna.cz

došlo Vám pouze potvrzení o přijetí obj. Poté se Vám hned náš pracovník ozval a problém s Vámi řešil.Faktura určitě vystavena nebyla,jelikož zboží z lékárny neodešlo.Samozřejmě se u nás platí pouze za odebrané zboží!

S pozdravem Tým 24-lekarna.cz

• klamavá cena - zboží jsem objednala za jinou cenu, než bylo dodáno. Na pobočce jej vyzvedával příbuzný, proto řečenou cenu zaplatil, nešlo o velký rozdíl, avšak považuji to z principu za nehoráznou drzost. Cenu jsem vybírala výhodnou dle vyhledávače heureka a nakonec byla vyšší, než je tomu v jiných e-shopech, kde bych zboží objednala, kdybych to věděla!

váiz slabiny, klamavé jednání

Reakce obchodu 24-Lékárna.cz

mnohokrát děkujeme za upozornění. K problému došlo špatným přepočtem neaktuálních číselníků.

Děkujeme za vstřícné přijetí kompenzace z naší strany, která Vám byla sdělena telefonicky.

Hezký den přeje Tým 24-lékárna.cz

• možnost osobního vyzvednutí
    • dlouhou dobu jsem čekal na výzvu k vyzvednutí. Když jsem tam po týdnu zavolal, řekli mi, že se omlouvají, ale mají technický problém a občas se stane, že se výzva neodešle. Zboží prý měli nachystané celou dobu.
    • Odebral jsem a zaplatil 2ks zboží. Fakturu/účet vystavili pouze na 1ks. Chyba se může stát, ale je mi to divné. Při placení nic nepopletli a chtěli peníze za oba kusy.

Reakce obchodu 24-Lékárna.cz

děkujeme za Vaši objednávku.
    Ještě jednou se omlouváme za problémy při objednání zboží.Tento technický problém máme již v řešení a snad se chyba nebude již opakovat.
    Co se týká chybného účtu/dodacího listu pravděpodobně bude souviset opět s technickou chybou.

S pozdravem Tým 24-lekarna.cz

• v mém případě nechápu, proč se na webové stránce nabízí něco, co není na skladě - item jde o nedostatečnou aktualizaci web str.

Po dané zkušenosti: nabízejí něco, co nemají, ale aspoň mají tu slušnost, že to zákazníkovi ohlásí...

Reakce obchodu 24-Lékárna.cz

opravdu se jedná o nedostatečnou aktualizaci počtu kusů na skladě,ale aktuálně na tomto problému naše IT pracuje.

S pozdravem Tým 24-lekarna.cz

Zboží jsem objednala, ale protože jsem nedostala žádnou odpověď, nakoupila jsem jinde.

• dodáno jiné zboží, prodávající nechce příliš řešit
  • Prodejce mě druhý den po uskutečnění objednávky kontaktoval a uvedl, že část mnou objednaného zboží není možné dodat. Jako důvod uvedl, že došlo k vyčerpání množství akčního zboží. Z mého pohledu došlo k poškození práv spotřebitele a nic na tom nemění ani obchodní podmínky prodejce. Při zmenšení objednávky o již neakční zboží po mě prodejce požadoval zaplacení poštovného, které jsem dle původní objednávky měla zdarma. Prodejce je dle mého přinejmenším neseriózní a nestojí za ztrátu času.

• zatím zboží nedorazilo, zaplatil jsem ihned po vystavení faktury.

Zboží nedorazilo, což je asi hlavní problém - a je to již 10 dnů.

• Dorazilo zboží ,kterému končí záruka tento měsíc.Datum od výrobce byl přelepen a záruka tak uměle prodloužená.Při reklamaci mi bylo zděleno že oni to nepřelepili a ať si stěžuji jinde.No tak to asi zkusím na SUKLu

Výhodná cena se mi pěkně vymstila,no nějak to procházející zboží musí prodat.Přece to nebudou vyhazovat,že?

Reakce obchodu 24-Lékárna.cz

Zboží s prošlou epirací neposíláme a ani na našem e-shopu nenabízíme.Pokud byla expirace přelepená, děje se tak od výrobce a je tedy deklarována kvalita a použitelnost přípravku.Máme k dispozici vyjádření od výrobce, pokud budete mít zájem kontaktujte nás.Zdraví e-shop 24-LEKARNA.CZ

Od objednávky uplynulo 12 dnů, i když zboží bylo skladem, nedorazilo. Vaše poděkování za nákup je tedy předčasné. Moje očekávání se nenaplnilo.

Reakce obchodu 24-Lékárna.cz

Pokud nejsme obj. schopni vyřídit do 2 dnů informujeme zákazníka vždy mailem, telefonem nebo sms zprávou.

pozor na ceny uváděné v nabídce

• kokurenčně nejvýhodnější cena
    • doručení zdarma (od určité výše zakázky)
    • v potvrzení objednávky není uvedeno zadání objednávky, z čehož vyplývají komplikace
    • jsem přesvědčen, že jsem při objednávání požadaoval platbu dobrkou, ale pak jsem se dozvěděl, když jsem zjištoval kdy bude zásilka doručena, že se čeká na úhradu převodem, a co vím na 100% jsem objednával doručení v pracovní dny do práce, ale doručovací firma mi sdělila, že budou doručovat na domácí adresu. Takže uvidíme kdy a kam mi to doručí nebo spíš asi nedoručí.

Chápu, že předvánoční období je výjimečné, ale tady se jedná o systémový nedosattek. Vše by se dalo, vyřešit, naparvit, včas pokud bych hned viděl co bylo Vámi zaregistrováno v objednávce.

• Bohužel, nemohu posoudit.
    • Špatné ceny na svých stránkách - chápu to jako podvod a pro mě to byla tudíž ztráta času.

Pozor, nevěřte cenám na jejich stránkách.

• vše přehledné
    • výhodná cena

cenově dostupné zboží
    ještě moc nemám,byl to první nákup
    obchod bych doppručila
    přehledné stránky

• mohu zůstat doma
    • drahá doprava

Aby nebyli líní a došly si koupit zboží do krámu. Ušetři si náklady.