široké portfolio, velmi dobré ceny, rychlé dodání, kvalitní zabalení,předprodejní servis - porada - funguje. Nakupoval jsem podruhé s ročním odstupem, vždy stejná pozitivní zkušenost.

• Dloouhá dodací lhůta-doposud nedoručeno.

• Dobré ceny dílů pro NTB se v zápětí změní za nevýhodné
    • Jsou to zloději

Na tomto eshopu jsem zakoupil dva typy konektorů pro notebook co jsem servisoval. Nakonec mi jeden konektor dorazil týž den co jsem je koupil zde, takže jsem chtěl jeden stornovat a zbytek ať mi pošlou jak bylo objednáno tedy, platba převodem a poštou. Lámanou češtnou z jejich strany jsme se nakonec pochopili. Ale pak jsem si všiml že mi i přes mou platbu převodem, kdy jsem měl již peníze poslány, poslali konektory na dobírku. Proto jsem jim napsal proč bych měl za konektory platit dvakrát. Bylo mi zase lámanou čestinou odpovězeno, že mi peníze pošou zpět. Balík jsem tedy vyzvedl a čekal, nebo spíše čekám na peníze už více jak 14dní a nic se neděje na maily nikdo nekomunikuje.
    NEDOPORUČUJI V TOMTO ESHOPU COKOLIV NAKUPOVAT!

Již druhý nákup. Vše v pořádku, klávesnice fungují a pasují. Při prvním nákupu dorazila jiná klávesnice, ale výměna byla bez problému.

• Málo známý obchod

Solidní obchod, dobré ceny, rychlé doručení.

• Objednané zboží bylo dodáno v deklarovaném termínu a v požadované kvalitě.
  • Vstřícnost,ochota

• velký výběr komponentů
    • super ceny oproti konkurenci
    • nakupuji pravidelně
    • delší doba odeslání

Moje zakázka byla bez udání důvodu (bez telefonátu nebo e-mailu) asi po 10 dnech zrušena, peníze se objevily zpět na účtu. To není komunikace.

vše ok

rychlé vyřízení, bez problémů

Rychlé dodání.

při objednávce bylo u produktu 19 ks skladem.
    na druhý den, bez jakékoli komunikace přišlo storno objednávky.
    telefonická komunikace bez možnosti cokoli vyřešit - když už to někdo zvedne, tak nemluví česky.
    odpověď na e-mailové zprávy byla patrně z google překladače - slibovala dodání zboží za týden. Je to přes měsíc a dodání zboží stále v nedohlednu.

• Cena a skladem

• Dodání druhý den od objednání.
    • Dobrá cena

• na objednavku obchod velice rychle reagoval,což je velike plus,ale do dnesního dne jsem nic nedostal,tak nevim,jak vse proběhlo

Dne 14.7 jsem na tel.čísle 604437602 se nemohl spojit s obchodem.Dne 15.7 jsem na stejnem čísle mluvil s pracovnikem obchodu a ten mě sdělil,abych poslal SMS,po odeslani SMS nikdo nereagoval.Proto jsem 17.7 provedl objednani přes email.Udajně bylo vše ihned splněno i odeslano,ale do dnešního dne jsem nic NEDOSTAL !!!!!
    Pokud by vše probehlo podle startu objednavky,byl by obchod VYNIKAJICI!!!

• Prodávající nekomunikuje, nebere telefony.
    • Prodávající odesílá emaily o expedici zboží, ve skutečnosti ani po týdnu nebylo odesláno. Předchozí objednávka dodána po více než týdnu a několika telefonátech a emailech.

rychlost, cena

bez komentáře