Prodejce prodává 4 roky staré pneumatiky za cenu nově vyrobené bez upozornění v nabídce zboží hnus

Nabízejí něco co nemají, nedodají a informují zcela mylně

Pneu vráceno ve 14-ti denní lhůtě i tak účtován storno poplatek ve výši 345,- Kč., dejme tomu. Dne 26.7.2019 zaslán potvrzený dobropis a do dnešního dne nepřišly peníze. Samozřejmě lhůta pro vrácení peněz (14 dnů) už proběhla!!

• Podvodníci, klamou nizkou cenou a pak vam zavolaj že je zbožím dražší. Nebo že ho nemaj a nabidnou vám neco podobného a samozřejmě opět dražší.

Nepřijde mi fér prodávat 6let staré pneumatiky a neupozornit nato kupujícího kdybych pneumatiky nutně nepotřeboval tak je ani nepřevzal od přepravce a poslal rovnou zpět , ale bohužel okolnosti mě donutili.
    Abych to shrnul v tomto pneushopu si už nic neobjednám.
    Děkuji Milan Weiser WMservis

Objednávka byla stornována obchodem.Nechápu proč,když pneu bylo skladem.

• zakoupené pneumatiky měly rok výroby 2011!!!

Reakce obchodu 1PNEU1

Dobrý den. S tímto údajem jste byl informován v popisu produktu.

• Komunikaci
    • Neuplne info na webu

Jestli si najdete pneu a maji je, tak prosim.

• neaktuální stránky
    • chabá komunikace

Objednal jsem si zboží a po tejdnu čakání jsem jim napsal jestli se něco stalo. Tak mě nato odepsali, že maj poslední kus. Na stránce to napsaný nebylo.

Reakce obchodu 1PNEU1

Dobrý den pane Recenzisto. Lžete, když píšete, že na stránce nemáme napsaný stav skladu. V době Vaší objednávky, byl zobrazen 1ks. Do poznámky jste napsal, že to máme nechat na poště, že si to pak vyzvednete. To možná svědčí o tom, že jste byl "tejden" mimo dosah. Odpověď od nás přišla v den objednávky, vy jste si ji zřejmě přečetl po "tejdnu".
    - nedostupný nakupující
    - nulová komunikace, RECENZISTA
    + chce koupit vždy 4ks !!, ať se děje, co se děje.

Team 1PNEU1

• Nejhorší dodací služba české pošty bez možnosti platby kartou . Držet na pokladně hotovost v dnešníndobě je vrlkým krokem zpět ve službách.

• Výhody žádné
    • 1PNEU1 a Letní pneumatiky mají stejného majitele

nedostatečný nedoporučuji klamavé,pneumatiky co prodávají nemají

Reakce obchodu 1PNEU1

Obyčejně na recenze nereagujeme, byt´ si všech velmi velmi velmi Vážíme ...
    ... až na ,,muflona" ... hoďte na něj síť, je to bl...n ... :)

Jsme tu pro Vás a jsme tu pro Vás rádi !!!
    TEAM 1PNEU1.CZ

• Žádné.
    • Objednáte zboží, potvrdí objednávku a pak napíší, že zdražuje.

Objednal jsem pneu za 854.- za ks s DPH. Po potvrzení objednávky mě bylo sděleno, že zboží zdražují na 1004.- s DPH a že musím zaplatit víc. Nabídnuté alternativní pneu jsem sehnal na netu ještě o 100kč na ks levněji. U mě neseriozní jednání, špatné ceny u produktů.

• Chování k zákazníkovi.

Katastrofa

Reakce obchodu 1PNEU1

Chování zákazníka k našemu týmu 1PNEU1 - katastrofa...

• Po telefonické domluvě o stáří dodaných zimních pneumatik přišli pneumatiky o rok starší.
    • termín dodání

• nabízené zboží nebylo skladem

Jsou lepší...

• Cena - pokud vám objednávku nezruší
    • Objednány pneu za 1500,-. Objednávka zrušena obchodem a byly mi nabídnuty ty samé za 1900,-