• 7 dnů po objednání kotel připraven k převzetí přepravní firmou, 11. den jsem měl kotel doma.

• Uděláte objednávku a pak vám do mejlu napíšou snad naskladnime za 14dní:-(

• Velice rychlé a vstřícné jednání
    • Super cena

• Bezkonkurenční ceny
    • Delší dodací lhůta

• Dobrá cena na úkor delší dodací lhůty
    • Dlouhá dodací lhůta zboží ještě nemám

Vybrané zboží bylo upraveno podle mého přání a za stejnou cenu.

Obchod objednávku zrušil až po mém dotazu, kdy bude zboží dodáno.

Neseriózní přístup, lživé údaje na www stránce obchodu.

Obchod je v pohodě,bohužel s dopravou to bylo horší - čekal jsem týden.

Nelze objednat na firmu !!!
    Potřebuji doklad do účetnictví, ale to obchod odmítá. (podivné)
    Podezřelý obchod.
    Nedoporučuji

Vstřícná a rychlá komunikace. Rychlé doručení.

Již jeden stejný kotel jsem před půl rokem u Vás zakoupil a jsem s ním velice spokojen.U tohoto druhého kotle,který mám objednán pro dceru mám bohužel smůlu,neboť dle sdělení prodejce má výrobce výpadek ve výrobě a kotel nám bude dle informace prodejce doručen až v lednu 2020.Starý kotel je věčně porouchán a protože v domku má vnučka jednoroční holčičky /dvojčátka/,tak trneme strachy ,aby všechno vzhledem k počasí dobře dopadlo.

Bojler inzerovaný skladem, na skladě nebyl, museli bychom na něj čekat delší dobu.

• rychlost:)

Ok

• ZBOŽÍ, KTERÉ JE OZNAČENO "SKLADEM" SKLADEM NENÍ A ROZHODNĚ SE NEJEDNÁ O OMYL, ALE ZÁMĚRNÉ KLAMÁNÍ POTENCIONÁLNÍCH ZÁKAZNÍKŮ
    • UVEDENÁ CENA NEMUSÍ ODPOVÍDAT SKUTEČNOSTI
    • ZBOŽÍ NENÍ MOŽNÉ PŘI OBJEDNÁNÍ ZAPLATIT ON-LINE KARTOU (ALE VZHLEDEM K VÝŠE UVEDENÉMU JE TO VLASTNĚ VÝHODA)

NĚKOLIK HODIN PO VYTVOŘENÍ OBJEDNÁVKY MĚ TELEFONICKY KONTAKTOVALA PANÍ, KTERÁ MNĚ OZNÁMILA, ŽE ZBOŽÍ, KTERÉ BYLO OZNAČENO "SKLADEM" SKLADEM NEMAJÍ, DOBA DODÁNÍ JE CCA 8 TÝDNŮ A CENA BY SE TAKÉ "MUSELA PROVĚŘIT"!
    POCHOPIL BYCH, ŽE SE NĚCO TAKOVÉHO MŮŽE STÁT, ALE KDYŽ JSEM JI (PO ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY) POŽÁDAL, ABY BYL U PŘEDMĚTNÉHO ZBOŽÍ ALESPOŇ OPRAVEN ÚDAJ "SKLADEM", SDĚLILA MNĚ, ŽE TO NIKDO OPRAVOVAT NEBUDE!
    A SKUTEČNĚ JE U TOHOTO ZBOŽÍ STÁLE INFORMACE "SKLADEM", PŘESTOŽE SKLADEM NENÍ A NEBUDE!!! JDE O JASNÉ KLAMÁNÍ SPOTŘEBITELE - A NAVÍC ZÁMĚRNÉ...

• osobní přístup

• Ke zboží jsem si musel připlatit i paletu za 550,-Kč, jinak jsem nemohl objednat dopravu. Paleta se skládala ze dvou desek a dvou hranolů. Dopravce stejně paletu oddělil od zboží a bojler dovezl na rudlu samostatně, přičemž mi paletu předal jen tak do ruky. Domnívám se, že výše zmíněná paleta je zbytečná a částka za ni uhrazená je nehorázná!

• volali,že zboží předali dopravci a rovnou zdělili kdy dorazí

Ok