• rychlost a kvalita vyřízení

místo odpovědi na dotaz kdy příjde objednané zboží mi pošlete formulář o hodnocení vašeho obchodu ... nechápu...

Vyřízení objednávky jsem musel urgovat. Omluvili se na technické problémy.
    Při vyzvedávání zboží jsem se ve výdejně na nikoho nedozvonil a druhý den také ne, až mi kolemjdoucí řekli, že jim zvonek nefunguje.
    Ve skladu jsem si zboží vyhledal vlastně sám, protože miho vydávala paní z kanceláře, skladník ještě nedorazil:-) Nemohl jsem zaplatit v hotovosti, neměli mi jak vrátit...

• Nechápu, jak mám hodnotit něco, na co 2 týdny čekám . . .

nabízené zboží odpovídá realitě

Nedodržení dodací lhůty co měli u produktu, výmluvy typu "skladníci ho hledají ve skladu" defakto dva dny...proto jsem objendnávku zrušil.

• Absolutně špatná komunikace

Připadá mi absurdní vyplňovat takovýto dotazník, notabene již podruhé, když zboží ještě nebylo ani expedováno!!!! A nikdo nepošle žádnou zprávu.
    Takové firmě doporučuji, aby to zabalila a zmizela z trhu!!! Jsem trpělivý, ale 10 dní bez odezvy je příliš.
    Svoji zkušenost si rozhodně nenechám jen pro sebe.

super

• Několikrát mi napsali, že zboží budou odesílat a na poslední dotaz ohledně odeslání pro jistotu neodpověděli vůbec. Z toho důvodu jsem požádala o storno objednávky.

• !!!žádná výhoda!!!
    • pomalost eshopu
    • NESCHOPNOST KOMUNIKACE

Objednáno v sobotu a v pondělí podvecer me sdeli, ze nejsou schopni dorucit v utery! Nechápu co je na tom za problem zbozi ktere maji mit udajne skladem v pondeli zabalit, do 16h dat prepravci a ten to druhy den doruci! Tak po dlouhe komunikaci se s nima dohodnu, ze to poslou tak, abyu doruceno bylo dalsi utery za tyden. A co se nestane? Zbozi najednou nekdo posle ve ctvrtek (dosel email), pisu jim tam a i pres ujisteni ze to posilaji v pondeli to dojde hadejte kdy? no v patek :-D zrovna kdyz nikdo neni doma! pote nejsou schopni poslat ani EET uctenku a za dalsi nejsou schoopni dodat cesky manual na slozeni vyrobku!!NEDOPORUCUJI!!!!

Dobry den,

Ospravedlnujeme sa za komplikacie s dorucenim zasielky. Bohuzial dopravca nam nie je schopny garantovat cas dorucenia.

Musime sa bohuzial ohradit voci Vasim dalsim tvrdeniam:

Chybne uvadzate ze sme Vam neboli schopni poslat potvrdenie o EET. Platbu ste realizovali cez platobnu branu GoPay ktora posiela obratom potvrdenie o registracii vasej platby v EET. Telefonicky a aj emailom ste mi potvrdili ze email ste dostali, bohuzial neklikli ste ale na spravne tlacitko ("Zjistěte, zda už máte zaplaceno"). Aj napriek tomu sme vam potvrdenie o EET poslali 2x raz ako obrazok z platobnej brany a raz ako text v emaile. Celkovo ste teda od nas obdrzali potvrdenie o EET 3x.

Dalej uvadzate ze nie sme schopni dodat cesky manual. Manual na BOTNIK ktory ste si objednali je prevazne v obrazkovej forme s popiskami. Registrujeme vas podnet na podrobnejsi manual s hlbsou analyzou skladania botniku a jeho nasledneho pouzivania.

S pozdravom.

Tomas z 123shop.cz

• zboží přišlo rychle
    • zboží bylo levné

celkově spokojenost,trochu zdržení při dopravě,protože bylo dovezeno z centrálního skladu ze Slovenska,ale jinak vše v pohodě.

• Žádná.
    • Není to dobrý obchod. Zboží nedodali, i když jej mají pořád v nabídce skladem a zaplatil jsem předem. Na mail neodepisují, po telefonu slibují. 15.11. obchod řekne, jestli zboží dodají nebo vrátí peníze. Jsem zvědav!

Již nikdy nic od 123shop!

• dobrá komunikace, rychle dodání

• solidnost

vřele doporučuji

• dobrá komunikace s obchodem
    • nedodržení termínu dodávky - pá 27.10.2017

Reakce obchodu 123shop.cz

děkujeme Vám za kladné hodnocení. Velmi si toho ceníme.

Karolina

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Svícen jsem objednala, ale momentálně nebyl skladem. Subdodavatel obchodu prodloužil termín dodání asi o měsíc, o čemž mně obchod ale informoval s možností objednávku zrušit. Je to vánoční svícen a do Adventu je ještě měsíc, tak doufejme, že vše klapne :-)

Reakce obchodu 123shop.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.

Eva

• Rychle vyrizeni

Reakce obchodu 123shop.cz

vážíme si Vašeho hodnocení a tímto děkujeme.

Tomáš