Po 4 dnech od objednání zboží na eshopu mě bylo sděleno, že není na skladě a že objednávku ruší. ????
    Dnes ? V roce 2019 ? Podivné.

• Sklamali jste mne, dosud jsem býval s Vašim obchodem spokojen. Teď, když jsem provedl objednávku, tak jste mi ji potvrdili se zdělením, že mi bude kurýrem doručena. Po 10 dnech po mé telefon. dotazu jste mi sdělili, že takovýto olej nemáte už skladem a že objednádka byla stotnována.

• Nelze se dovolat na uvedený kontakt.
    • Podezření na prodej falšovaných olejů.

Zboží uváděné skladem ve skutečnosti není - objednávka zrušena ze strany eshopu ........ Můj první a zároveň poslední nákup.

• Dlouha dodací doba /Čina 10 dní /

Po týdnu mi bylo zasláno, že mají dovolenou a že bude zasláno až za další týden.

• Posílají a fakturují to ze Slovenska, o čemž není na e-shopu žádná informace. Dobírka pak nesedí s dokladem, kvůli DPH.Doklad je nutné řešit vyměřením DPH, což komplikuje zaúčtování účetní operace.

• Mozna je to zpusobem prevzeti zbozi tedy na zasilkovna.cz ale zda se mi 4 prac.dny dost. Jini to stihaji behem druheho prac.dne

Bylo to rozbitý a olej vytekl do krabice tak jsem přišel o dva litry oleje

nesmyslné navýšení ceny oleje v době klesající ceny ropy, podbízí se 1L balení , když preferuji 5L kanistr!

• To že produkt nedodají, protože ho nemají oznámili po 4 dnech od objednávky. Produkt byl v době objednáni skladem.

• objednal jsem čtyřlitrovou nádobu s olejem a
    • dorazily 4 jednotlivé litrové nádoby.

• Zboží dorazí ze Slovenska, což jsem netušila a od ceny si tudíž jako podnikatel nemohu odečíst DPH. Respektive musím ho nejprve dodanit o 21% a pak si těchto 21% zase odečíst. Tím pádem je cena vysoká a zboží bych koupil levněji jinde. Navíc je s tím i více administrativy. Heureka s tímto ale ve svém srovnávači nepočítá.

Jakožto podnikatel s možností odpočtu DPH jsem v tomto obchodě nakoupil poprvé naposledy.

Nelze doporučit

• Olej, ktory prisiel nemal hustotu aku by mal mat. Bol viditelne riedky.

• Ceny v nabídce jsou uvedeny bez DPH, což v konečné fázi ceny neodpovídá nabídce. Je lepší a průhlednější cena s DPH, s podtitulem možnosti odpočtu DPH.

Zkusil jsem nabídku a vyzkoušel ji. Dovedu si představit i možnost dalšího nákupu, eventuálně i jiného zboží z nabídky.
    V dnešní době je rozhodující kvalita spolu s cenovou nabídkou. Není umění koupit stejné zboží za jednou tolik, je umění na trhu koupit zboží stejné kvality a obsahu za daleko menší cenu, tím zbytečně nepřeplácet.

Reakce obchodu 123-olej.cz

Dobrý den, děkujeme za reakci ale ceny na stránce jsou uvedeny s DPH,
    Zboží v košíku je s cenou bez daně ale cena spolu je s daní, pokusíme se na to podívat a zpřehledníme to, je samozřejmostí že Vás zajímá cena celková, tedy i s daní
    s pozdravem, team 123-olej.cz

• byl mi zaslán jiný olej v 1l balení

Reakce obchodu 123-olej.cz

Dobrý den, za způsobené problémy se omlouváme a i reklamace přispívá ke zkvalitnění našich služeb, V současné době mnoho výrobců měnilo balení ale i názvy a proto je možné, že se jednalo pouze o nové balení. Info o nových baleních najdete i na naší stránce v poradně.
    V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat, děkujeme

• Nedodává zboží na dobírku ,třeba PPL nebo DPL,už si u vás neobjednám

• dobré ceny
    • rychlost vyřízení objednávky
    • Když jsem balík s objednaným zbožím rozbalil,místo objednaných dvou olejových filtrů v něm byl pouze jeden. Po telefonickém hovoru s prodávajícím mi bylo slíbeno,že mi chybějící filtr na druhý den pošlou. Filtr přišel sice rychle,ale poslali úplně jiný typ,který nesedí na můj vůz. Dál už jsem neměl náladu to řešit a správný filtr jsem koupil jinde.

Byl to po roce můj druhý nákup v tomto obchodě,poprvé zcela bez problémů.Chyby se sice občas stávají,ale příště budu objednávat jinde.

• Doba doručení (pokud teda máte to štěstí, že vám přijde správná objednávka napoprvé)
    • Snaží se poslat zboží co nejrychleji na úkor správnosti odeslané objednávky
    • Špatná komunikace (ani při jednom telefonátu žádné pozdravení nebo představení a ani jsem se nedočkal ani jediného omluvení za vzniklé problémy)
    • Při problému s doručeným zbožím, řeší problém vždy jen na 50%, takže pak pořád vyřizujete jejich nedořešené věci
    • Kurýrní služba, kterou využívají (někdy dají vědět dopředu kdy přijedou, někdy zase nedají vědět vůbec)

Obchod nemohu doporučit, protože s takovými zmatky jsem se u e-shopů ještě nesetkal.
    Přišlo mi jiné zboží, když jsem tam hned zavolal, tak že mi pošlou hned správné zboží a špatné zboží předám kurýrovi. Následující den mi přišlo správné, ale samozřejmě opět s dobírkou (chtěli abych zboží zaplatit podruhé, což jsem odmítl). Takže jsem jim opět musel volat, aby zrušili dobírku. Po dalších telefonátech mě bylo řečeno, že v pondělí bude zboží určitě doručeno bez problémů. Zboží nedorazilo, ale pro špatné zboží si samozřejmě přijeli. V úterý, napotřetí, jsem se konečně dočkal objednaného zboží.