• Dobrá cena
    • nabízené zboží, u kterého bylo uvedeno skladem nemají

Zboží, u kterého bylo uvedeno, že je skladem nebylo dodáno, po týdnu po mém dotazu, kdy bude zboží skladem mi bylo sděleno, že neví, ale ať ještě počkám. po dalších 2 týdnech jsem objednávku zrušil a zakoupil zboží jinde.

• nedodava v čas to co si objednam a nebo vubec

• že si děláte srandu?
    • že nedodává zboží

objednáte, čekáte a nic, ani e-mail že to není

• Možná zajímavé ceny.
    • Dlouhé dodací lhůty. Nejsou schopni komunikace. Na e-maily nereagují.

Když je něco skladem, tak dodávka nebude trvat 3 týdny a dýl....je zde spoustu kvalitních e-shopů, které opravdu fungují....

Špatná komunikace se zákazníkem,nedodržení termínu dodání,prodávající prohlásil, že si svou objednávku můžu klidně zrušit.

• zboží nedodáno v termínu ani dlouho poté a ptoto jsem rušil objednávku
    • žádné upozornění o pozdním nebo jakémkoli dodání zboží

nedoporučil bych a už nikdy nebudu nakupovat v tomto obchodě, musel jsem narychlo objednávat jinde jelikož mě dostali do časového presu.

• komunikace
    • zboží skladem, ale i tak objednávka nepostoupena k vyřízení

zklamání, po čtyřech dnech neodesláno zboží, které bylo na stránkách skladem, nedalo se dovolat na infolinky.

Pokud je na stránkách obchodu uvedeno, že je zboží skladem a až po osobním dotazu se člověk dozví, že neznají ani termín dodání tak je to špatně. V takový obchod nenůže mít člověk důvěru.

4.3.2011 jsem si objednala , do dnešního dne mi nedali vědět zda zboží mají nebo kdy ho pošlou.

• -
    • po 10 dnech stále bez jakékoli komunikace

objednávat jinde

• dlouhá dodací lhůta, při pokusu o telefonické spojení telefony nikdo nebral, nebo jsou vypnuté

nedoporučuji

• -nekorektnost o informování o lhůtách dodání zboží

• Přehlednost a cena.
    • Byl mi doporučen
    • Ač bylo skladem, není mi doručeno.
    • Nejasnosti mezi nabídkou a skutečností.

Doporučení.
    Zatím bohužel špatné.
    Ne.
    Pro rozpory mezi nabídkou a skutečností.

• možnost převzetí zboží v kamenné prodejně a tudíž bez poštovného.
    • slabiny v komunikaci

Na internetových stránkách měli uvedeno "zboží skladem". Předpokládal jsem dodání do 2 dní. Neodpověděli mi na e-mail s dotazem na termín a při návštěvě prodejny mi bylo řečeno, že mi doporučují objednávku stornovat, neboť mají problém s dodavatelem a nevědí, kdy bude zboží dostupné. Nakoupil jsem jinde - okamžitě a levněji.

• Nákup z domova
    • Velice dlouhé dodací lhůty

Zatím nic moc

Zboží za dobrou cenu s možností odběru v Ostravě. Bohužel i když bylo zboží označeno jako položka skladem ani po 10ti dnech jsem neobdržel výzvu k odběru a o dané zboží jsem zcela ztratil zájem, již jej prostě nepotřebuji.

• možnost vyzvednout na prodejně
    • nedodrženi dodaci lhuty

pruměr

• nevím, toto je první reakce obchodu po mé objednávce, u které ani nevím, kdy a jestli vůbec bude vyřízena
    • dlouhé dodací lhůty, obchod nekomunikuje se zákazníkem

asi bych se příště obrátil jinam, kde jsou rychlejší

• žádné, píší zboží skladem a nedodjí ho bez varování ani za 14 dní
    • Jednání se zákazníkem. Odpověď typu, pokud se vám něco nelíbí, kupte si zboží u konkurence mi přišla dosti ubohá!

ROZHODNĚ SE OBRAŤTE, JAK ŘÍKÁ ZAMĚSTNANKYNĚ NA INFOLINCE, NA KONKURENCI A TOMUTO OBCHODU SE VELKÝM OBLOUKEM VYHNĚTE!

• Žádné.
    • Komunikace se zákazníkem.

Nepoužitelný.