Objednávku jsem zadal před deseti dny, nevím v jakém je stavu, protože se na uvedené číslo nemůžu dovolat, budu uvažovat o jiném obchodě a zruším objednávku

• Celkem 6 nákupů. Vždy zboží dodáno dle našich představ.
    • Jedna reklamace vyřízená dle našich představ.

Doporučuji okruhu mých známých.

• Spojuje výhody kameného obchodu a příznivých internetových cen.
    • Otevírací doba: Pokud si nezavoláte, může být zavřeno a to navzdory deklarované době na internetu!

Dobré ceny, kvalitní komunikace ze strany prodejce Přehledně provedený plánek cesty.

nutnost ověřění si otevírací doby!

Už jsem doporučil kamarádům

hodnocení **** + 1*/2

• Dlouhá čekací doba!!!!!!!!!!

• Bohužel nic.
    • Poté, co jsme čekali na dodání zboží 14 dnů, nám bylo doporučeno ze strany obchodu objednávku zrušit, a to bez vysvětlení, proč objednávka nebyla vyřízena. V mezičase přišel email s poděkováním za nákup a žádostí o zhodnocení kvality služeb. Tímto tak činíme.

Nízké ceny, ale nedostatečné informování zákazníka.

• Otřesné jednání při snaze vyměnit notebook po třech uznaných reklamacích (kvůli stejné závadě). Po dvou měsících stále žádná odezva.

nekomunikují, neodpovídají na emaily, nezvedají telefony

• dlouhá dodací lhůta

nedoporučil bych ho svým známým

• Osobní odběr blízko bydliště

Dobrá cena, bez nutnosti platit poštovné a balné
    Bez problémová komunikace
    Asi ano
    protože jsem objednal a dostal tak, jak jsem to chtěl

• Obchod má zřejmě existenční problémy, už nefungují ani telefonní čísla. Neprve napsali , že zboží je připraveno k vyzvednutí, za 10 minut přišla zpráva, že z technických důvodů nelze zboží vyzvednout. Zboží nemáme ani po jednom měsíci.
    • Objednávku jsem již zrušila. Je to smutné, protože jsem nakupovala v tomto obchodě již několikrát a vždy k úplné spokojenosti.

V současné době po této zkušenosti, už obchod nedoporučuji.

Výrobek, který jsem si objednala, jsem ani nedostala, protože ho prostě neměli. A nejhorší na tom je, že daný výrobek stále prezentují na svých stránkách, i když ho nemají... není to klamavá reklama??!!??

• Je v naší blízkosti.
    • Mohu si zbož převzít v požadovaném čase.
    • Možnost sledování vyřizování objednávky.
    • Nevím.

Na moji žádost termín dodávky za měsíc od
    objednání, tj. do konce března.
    Můj názor vychází z očekávání a předpokladu úspěšné realizace.

Doporučím.

• široký sortiment zboží
    • rychlejší komunikaci

bezproblémový obchod, jen jsem si musel prověřit zda je zboží opravdu na prodejně, bylo :-)

• nakup vyjde levneji nez v kamenem obchode

levnejsi nakup,doporucila bych ho znamym,nakup u vas cinim na zaklade doporuceni pratel.mrzi me delka dodaneho zbozi,potrebuji tento hrnec ze zdravotnich duvodu a myslim si,ze je to pomerne dlouho,jinak vytky nemam

• mylné informace na stránkách (označení skladem, u nějž je dodací lhůta 10 a více dní)

Nedoporučil bych, klamná reklama a nepřiměřeně dlouhé čekací lhůty na to, jak banální a spotřební zboží jsem si objednal.

• Rychlost a cena
    • nejsem si vědom žádných

Perfektní a spolehlivý

• Na internetu neuvádí přesné údaje o termínu dodání zboží a zákazníka neinformuje o tom, že dojde ke zpoždění dodávky ani o uzavření prodejny z technických důvodů.

na jedničku

• Nic!
    • Jejich jednání
    • Doby dodání - na eshopu napsáno 2 dny, čekám už tři týdny
    • Nespolehlivý eshop

Hrůza, objednali jsme produkt, napsali že do týdne (v eshopu doba dodání dva dny), potom nedali vědět, že mají provozovnu zavřenou - další týden. Po týdnu jsme se zastavili a opět produkt nebyl, přitom v emailu psali, že ho již mají na prodejně!
    Opravdu nespolehlivý eshop!

• snadna orientace v e-shopu
    • moznost vyzvednout zbozi v prodejne
    • prizniva cena

Od okamziku objednani az do vyzvenuti zbozi se mnou obchod stale komunikoval, nedoslo k zadnemu zdrzeni, vsichni pracovnici byli velice vstricni.Na zaklade svych zkusenosti obchod vsem zajemcum doporucuji.

• doba dodání

V tomto obchodě jsem nakupovala celkem 3x, tedy snažila jsem se o nákup. Poprvé před asi rokem a půl, dodání proběhlo cca do týdne u zboží skladem.
    Podruhé loni v říjnu, to byla prodleva u dodávky zaviněná dodavatelem, nicméně zboží chci vrátit kvůli špatným informacím o výrobku a nějak mi stále nepřišlo vyjádření, zda mám nárok na vrácení peněz, když mám vyjádření výrobce o jeho chybě.
    Potřetí se nákup ani neuskutečnil... zboží, které měli skladem jsem objednala 20.2.2011, po dvou dnech mi přišlo mailem, že zboží se vychystává na prodejnu a že mám čekat na sms. Po týdnu jsem se dotazovala mailem, proč mi ještě sms nepřišla a paní odepsala, že bude urgovat externí sklad. Po dalším týdnu jsme si výměnu mailů zopakovaly se stejnou odpovědí. Tak jsem se naštvala a objednala jinde a do dvou dnů jsem ho měla doma.