Rychlé bezproblémové jednání, už druhá objednávka u tohoto obchodu a vše proběhlo hladce.

• Zboží dorazilo druhy den

Super rychlé dodání- druhý den

• Zastaralé webové stránky
    • Ruční přiřazování plateb (trvá i několik dní)
    • Schvalování odeslané objednávky

Reakce obchodu 0promile.cz

Vážený pane Podojile,

děkuji za Vaši recenzi. Co se týká webových stránek, tak již se pracuje na novém, nejmodernějším eshopu. K platbám lze uvést následující:
    - Schvalování odeslané objednávky / ano máme schválně nastaveno potvrzení bankovního převodu, protože jsme se velice často setkávali, že zákazníci si objednávali zboží které nebylo skladem (zřetelně uvedeno na našich stránkách) a pak nám jej také rovnou zaplatili. Bylo komplikované potom vracet peníze popř. upravovat objednávky. U nás máte jistotu, že když pošleme pokyn k platbě, tak zboží máme a dodáme jej.
    - Ruční přiřazování plateb (trvá i několik dní) / máme automatické párování plateb s bankou každou hodinu, tedy z naší strany nedochází k žádnému opoždění (musí ale zákazník uvést správný VS a částku). Vaši objednávku jsme přijali 22.2. a ihned jste dostal pokyn k platbě, platba potom byla připsána na náš účet 23.2. a ten den jsme zásilku také odeslali.

tým 0promile.cz

ok.rychlost

Levné. Nákup v oohodě

• Rychle dodání

• dobrá komunikace

• Nejvýhodnější cena

Bezproblémové doručení

• Dobrá cena, rychlé doručení.

• Zboží dorazilo ve zmiňované lhůtě (avizováno 7 dní zpoždění)
    • špatná pověst ostatních klonů eshopu
    • Stav objednávky "čeká na platbu" 5 dní po odeslání . Ve spoitosti s předchozím bodem vyvolává zbytečnou paniku.

S ohledem na nejnižší cenu respirátorů v době objednávky dostali šanci a vyplatilo se.

Zboží mi bylo doručeno rychle a v pořádku, s obchodem jsem spokojená.

přehledný, dobrý nákup

První a doufám poslední zkušenost v tomto e-shopu.

Cena

Bezpečný nákup, rychlé dodání.

• Okamžitá reakce na objednávku, rychlé doručení zboží

• Neřeší poznámky v objednávce
    • Zašlou jiné zboží

Neřeší poznámky v objednávce. Chtěl jsem respirátory se zakrytým nosním plíškem, ale poslali s odkrytým. A to jsem se ptal předem mailem, zda je to možné, bylo mi sděleno, že mám napsat do poznámky v objednávce, ale výsledek špatný...

Dodávka se sice o trochu zpozdila kvůli velkému množství objednávek, ale do sedmi avizovaných dnů dorazila.