• nakoupil v obchodě 0promile.cz před 3 týdny

nabíječka nefunguje

• nakoupil v obchodě 0promile.cz před 3 týdny

• Rychlé vyřízení i při bankovním převodu.
  • nakoupil v obchodě 0promile.cz před 1 měsícem

Objednával jsem poprvé a vše bylo k mé naprosté spokojenosti!

• cena, rychlé doručení

Zboží dobře zabaleno, žádné problémy.

• nakoupil v obchodě 0promile.cz před 1 měsícem

• Přišlo vystavené zboží aniž bych byl upozorněn dopředu. Vystavené zboží kupují na tržnici a ne v kamenném obchodě

• mají nedostatkové zboží
    • 0

Baterii originál jsem nemohl sehnat, tady se to podařilobez problémů.

• nakoupil v obchodě 0promile.cz před 1 měsícem

• Rychlost dodání od dne objednání
    • Vysoká cena za poštovné(nezávisí na obchodu ale možná u malých a lehkých zásilkách dodávat formou obyčejných dopisních zásilek)

Výhoda je rychlé dodání.

• nakoupil v obchodě 0promile.cz před 2 měsíci

• Rychlá reakce, ochota, nadstandardní jednání při řešení reklamace

• Super komunikace

Doporučuji !!

• Dobrá cena, rychlé vychystání

• nakoupil v obchodě 0promile.cz před 2 měsíci

Zboží dorazilo včas a v pořádku

• nakoupil v obchodě 0promile.cz před 2 měsíci

• odběrné místo mám v místě
  • nakoupil v obchodě 0promile.cz před 2 měsíci

Obchod zboží dodal rychle a v pořádku. Jsem naprosto spokojená.V.

• nakoupil v obchodě 0promile.cz před 3 měsíci

Zařízení přišlo v použitém stavu. Nabíječky byly přelepeny fóliemi, po jejich sundání jevily na první pohled známky dlouhodobého používání (škrábance, rýhy).
    Cena byla výrazně nižší než v jiných obchodech. Kupoval jsem zařízení nové, což mi bylo potvrzeno i z obchodu. Není to pravda. Nedoporučuji

Vážený pane Sigmunde,

jestli jste měl nějaké problémy se zbožím od nás, tak se velice omlouváme a máte možnost jej u nás reklamovat, vše vyřídíme k Vaší spokojenosti.
    Každopádně zboží jsme Vám zaslali nové a nikoliv použité. To dokládá i fakt, že jak sám píšete mělo zboží všechny ochranné fólie.

tým www.0promile.cz

• nakoupil v obchodě 0promile.cz před 3 měsíci

Zboží bylo doručeno v pořádku ale podle mého dodání trvalo dlouho. Musela jsem jej urgovat. Údajně došlo k chybě v expedici.

Reakce obchodu 0promile.cz

velice se omlouváme za delší dobu dodání, ale problém byl na straně České pošty a její služby "Doporučené psaní". Bohužel u této služby ČP negarantuje termín dodání, ale z praxe víme, že běžně dodává v rozmezí 1-3 pracovních dní.
    Vaše objednávka z 22.10. byla ještě ten den 22.10. expedována a předána poště, takže u nás se nic nezadrhlo.

tým 0promile.cz

• Rychlost dodání.
  • nakoupil v obchodě 0promile.cz před 4 měsíci

Objednal sem si, objednávka potvrzena, ihned vyskladněna... Přišlo v týdnu 5 sms, že bude zásilka doručena a nic... Přišla až po týdnu... Alkohol tester AL 5500 ukazuje střízlivému člověku kolem 0,5 promile... Zřejmě proto je první kalibrace zdarma...

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí problémy s přepravcem, ale bohužel není v našich silách ovlivnit chování přepravní firmy Gais. My jsme vyexpedovali zásilku obratem v den objednání.
    Co se týká první kalibrace do 12 měsíců od zakoupení zdarma, je bonus pro zákazníky a nemá nic společného s chováním testeru, protože všechny alkohol testery které od nás odcházejí jsou kalibrovány. Podle toho co píšete, doporučuji řádně nastudovat návod k obsluze, a protože se jedná o levný polovodičový tester, je důležité pro správný výsledek měření dodržet stanovené časy od jídla, pití, kouření atd., jinak je test zkreslený.

www.0promile.cz

• seriozní jednání