S nabídkou a vstřícností personálu jsem velice spokojen.

• Ani po 11 dnech mi zatím nepřišly podklady k platbě, když jsem zadala platbu převodem. Jen mi přišlo oznámení, že přijali mou objednávku a že mám vyčkat na podklady k platbě a od té doby nic, žádná další komunikace. Tak zvažuji, že dal už čekat nebudu a objednám si zboží jinde.

• zboží jsem objednal ,ale objednávka je zatím nevyřízená.

• Nevýhoda je že nabízejí zboží které nemaí skladem a už se asi ani nevyrábí mněl by se někdo lépe starat o vaše stánky.

Nabízené zboží není skladem starejte se lépe o své stránky a nenabízejte co již nemáte:(

Zbozi uveden na eShopu "skladem" NENI skladem ale overuje u velkododavatele jeho dostupnost , pak zjisti ze neni ani u velkoobchodu tak zrusi objednavku BEZ omluvy.

Přišlo jiné krmivo.

zboží jsem objednal jelikož psali skladem 1 až 5ks ale po dvou dnech mi napsali,že zboží už nebude a nevyrábí se.Objednal jsem si jinde a zboží bez problémů dorazilo.

• Zboží dorazilo včas a bez problémů.
    • Při zrušení objednávky mi bylo odpovězeno, že bude vyřízeno první pracovní den a celý následující teden ani po urgencí zrušení přijato nebylo. Zašlu tedy zboží zpět v naději, že bude zrušení přijato dodatečně, aby neuběhla zákonná 14 denní doba.

Objednávka vykryta jen z poloviny, i presto, ze zbozi na webu melo byt skladem. Ze dvou pytliku drahych granuli prisel jeden s expiraci ktera konci za mesic, avsak za plnou cenu!

• Objednávka, kterou jsem u vás učinil mi nemohla být dodána, neboť jste zboží neměli. Velmi mne to mrzí, ale objednané zboží jsem potřeboval na krmení, nikoliv na skladování do zásob

• Inzerujou a nemaji zbozi

• široký výběr zboží
    • Slíbí dodání zboží do 3 týdnů a potom se už neozvou.
    • Část zboží uváděná skladem není opravdu skladem a až následně telefonicky Vám toto sdělí. Zbytek řeknou že objednají ale nic se nestane a zbytek, který údajně je skladem nedodají.

Obchod v žádném případě nedoporučuji. Dne 5.11.2016 jsem objednal zboží. Jednu položku co měli uvedenou skladem ve skutečnosti neměli. Jednu položku slíbili dodat do 3 týdnů společně se zbytkem objednávky. Dnes je to více jak 1,5 měsíce a už se neozvali a žádné zboží z objednávky nedodali. Příště nakoupím jinde....

V e-shopu bylo zbozi skladem a nakonec jsem se dozvedela, ze zbozi uz nejde objednat.

• zboží bylo doručeno na mne neznámou adresu a nelze ji změnit.Pošta vrátí zásilku jako nedoručitelnou a budu muset udělat novou objednávku

Koupil jsem klec na stredni a velke papousky s vybavenim.Prostorove dobra,rozmery byly napsany.Vybaveni vhodne pro andulky.Shrnuti.Klec dobra pro ctyri,pet andulek,zcela nevhodna pro stredniho a vetsiho papouska.Dal jsem do ni aymaru a memu vetsimu papouskovi jsem radeji koupil volieru.

• Ke zboží není český návod.Zboží není tudíž určeno pro trh čr.

Tento obchod ostatním nedoporučuji.