• kvalitní zboží,dobrá spoluprace,rychlé dodání

solidní jednání

Objednávka mi byla obratem potvrzena, ale dále se nic neděje, žádná komunikace z obchodu, zboží nedorazilo a asi už ani nedorazí.

• Nulová komunikace

Nedorazil mi email ani se shrnutím objedávky, nic. Jsem hodně ráda, že jsem si objednala zboží na dobírku a neplatila jsem nic předem. Obchod nedoporučuju, příjde mi hodně podivný.

• objednané zboží mi dosud nebylo zasláno a na dotaz stavu objednávky nepřišla odpověď

• Doposud jsem zboží neobdržela a na můj dotaz jak to vypadá s mojí objednávkou , zda ji mají na skladě nebo ne mi nikdo neodpověděl .

• Přehled
    • Nevím

Spolehlivost

• objednání z domova

doporučuji a děkuji panu Štychovy za zaslání zboží v době, kdy jsem ho mohla převzít.

• Obchod je možný v pohodlí z domova a v celku za slušné ceny!
    • Slíbí k prodeji zboží, které následně není schopné zajistit a dodat!

Obchod je výhodný pro jeho pohodlnost i přes některé nedostatky, které zřejmě mohou být i při každé jiné službě!

• Přišlo použité zboží, i když jsem objednával nové :-(

Pozor

• rychlost dodání

• Zboží jsem vrátila 6.6. a dodnes žádná reakce na zásilku a peníze taky nic.

• Výhodná cena, přjatelné dopravné a poštovné

• Dnes již pro mne žádné
    • V nabídce uvedeno, že zboží bude dodáno do tří dnů. Zatím se tak ani po deseti dnech nestalo. Platba byla provedena převodem z účtu, ale nikdo doposud nepovažoval za vhodné informovat jak se věci mají.

Tento způsob nákupu od firmy nedoporučuji. Zejména pak s platbou předem.

• informovanost,přesnost,rychlost,spolehlivost
    • dostupnost zboží

velice seriozní

• perfektní komunikace. velka ochota, pan sám ještě týž den, kdy jsem objednala zboží zavolal a domluvili jsme se, kdy zboží bude. Než ho posílal, opět zavolal a přesvědčil se, že objednávka platí.
    • Velmi přehledné internetové stránky
    • neexistující kamenný obchod - komunikace pouze telefonicky, nebo internetem

vřele doporučuji

• měli zboží, který jsem jinde nesehnal
    • funkčně prastarý e-shop
    • komunikace nic moc

Výrobek jsem koupil zde, protože ho prostě jinde neměli. Ale po pravdě, moc důvěryhodně na mě e-shop nepůsobil. Ani objednávka nebyla bez komplikací. Před odesláním není nikde vidět kompletní objednávka položku po položce včetně dopravy a s finální cenou. Dokud nepřišlo potvrzení na e-mail, netušil jsem, kolik zaplatím. Nakonec všechno klaplo a zaplatil jsem dokonce ještě o pár korun míň, než jsem čekal. Po přečtení špatných hodnocení jsem ještě druhý den pro jistotu volal. Výrobek na štěstí skladem byl a relativně brzo mi byl v pořádku dodán domů. Nepopsal jsem vše do detailu, nicméně i tak je patrné, že má prodejce velké rezervy. Negativní zkušenosti ostatních hodnotících se mi tedy nepotvrdily, nicméně bych tedy před dalším nákupem hodně váhal.

• korektní jednání. platba předem obratem vrácena.

• Obchod udával zboží skladem, po týdenním čekání však objednávku stornoval bez udání důvody.
    • Na nesčetný počet e-mailů neodpovídá!
    • Takové jednání jsem dlouho nezažil!

Jednalo se o Vánoční dárek, který jsem kvůli prodlužování bohužel již nikde nestihl zakoupit...

Nemám slušných slov kterými bych vyjádřil své rozhořčení nad tímto obchodem.

• Absolutně nic
    • Rád bych upozornil na podvodné jednání této společnosti u které jsem si objednal produkt jenž byl uváděn skladem.
    • Tento produkt nejen že firma nedodala ale po týdnu mi bez žádného vysvětlení přišlo storno mé objednávky, nikdo se mnou absolutně nekomunikoval ani ne po několika mailech, které jsem této společnosti zaslal.
    • Produkt též ihned odstranili z nabídky = Zboží mi nebylo dodáno.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o Vánoční dárek a já již neměl čas ho sehnat jinde protože jsem důvěřoval společnosti, která slibovala produkt skladem tak jsem opravdu nas.... .... Velice naštvaný. Radím proto od této společnosti ruce pryč.