• Zboží neni dostupné ako Roy Canin Club a Dolfos Multical

• Velký výběr
    • Při platbě kartou komunikace v polštině

Objednal jsem stelivo 5x ve verzi 1+1 zdarma. Mělo mi tedy přijít 10 balení, přišlo jen 5. Podvodníci, jen balamutí lidi.

Dne 5.12.2017 jsem objednal granule pro kočku, dnes je 18.12.2017 a doposud jsem nedostal zprávu, ani odpověď na email, kterým jsem se dotazoval na stav, případně termín odeslání zásilky.
    Lojza

Ani po 19ti dnech nebylo objednané zboží dodáno. Dvakrát mi z e-shopu napsali termín předpokládané expedice, ale ani jeden termín nebyl splněn.

Přijatelné ceny, rychlé vyřízení i dodání zboží.

• ochotný pán donesl podestýlku až domů

dobrá cena, rychlost dodání

• obchod absolutně nekomunikuje
    • velmi dlouhá dodací lhůta
    • zaplacené zboží po třech týdnech nedorazilo

Doteď jsem byla s tímto e-shopem spokojená. Nicméně poslední průběh objednávky mě od používání služeb tohoto obchodu totálně odradil.Peníze za granule jsem platila 20.11. 2017.Ješte týž den přišlo e-mailem potvrzení objednávky a potvrzení o uskutečnění platební transakce.To je zatím vše,co do teď (12.12.) přišlo.Na e-maily s dotazem,kdy mohu očekávat již zaplacené zboží nikdo nereaguje, taktéž nikdo nezvedá telefon.Až si říkám,jestli e-shop nezkrachoval. Zajímavé je, že pokud vyhledám typ granulí, které jsem si objednala,jsou pořád evidovány jako dostupné, takže bych klidně mohla objednávat znovu s předpokladem, že je zboží naskladněno.Tak proč ho doma ještě nemám?

Zboží jsem zaplatila přes internet a po týdnu mi došel email, že obchod zrušil mou objednávku z důvodu nezaplacení. Z mého účtu peníze odešli na jejich účet, nereagují na telefonáty ani na email. Nemám ani peníze, ani zboží, jsem zákazníkem několik let, nikdy nebyl problém pokud zboží bylo na dobírku. Pro urychlení jsem zaplatila kartou hned a takhle to dopadlo. Mrzí mně to moc Renča

• Nakupuji zde několik let, maximální spokojenost. Díky
    • dražší než konkurence , smluvní dopravce není schopen doručit zasilku

Bez problémů objednáno a dodáno. spokojenost!

Pokud je zboží skladem (což píší na webu), tak doručení je rychlé a ceny velice příznivé.

• Bez námahy rovnou domů.
    • asi 2x se mi stalo, že zboží došlo s velkým spožděním

• Vůbec nic!
    • Vše. Absolutně neseiózní firma.

18.10. jsem zde psal, že to dám ČOI. Ta mi odpověděla, že nemúžou nic dělat, neboť ZOOFAST má sídlo mimo ČR. Po mnoha urgencích a sdělení, že vše jsem předal svému advokátovi a PČR, peníze vrátili. Závěr pro mě jasný: nic zde nekupujte a oni zde přestanou šmejdovat!

• Několikrát jsem u nich nakoupil, vždy delší dodací dobou.
    • Po zaplacení předem nečekejte na dodání zboží.

Při uhrazení částky převodem (doložil jsem doklad o zaplacení převodu) mi bylo po dvou dnech oznámeno nepřijetí platby a z tohoto důvodu mi byla zrušena objednávka. Takže peníze si nechali a zboží nedodali! Po urgencích žádná odezva. Nelze se ani na tel. operátora dovolat.

• Výhoda - dlouhodobě na ZOOFAST.cz kupuji speciální minerální podestýlku - vyhovuje našim kocourům a je spolehlivá.

vše proběhlo OK, mohu jen doporučit.

• ceny
    • sorrtiment

• spolehlivost a ochota a rychlost