• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Dosud jsem pbjednané zboží nedostal , na poště mi řekli abych to reklamoval

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Po týdnu zboží nepřišlo. Domnívám se, že spolupráce a doprava Českou poštou - Balíkovna je maximální prů..r
  • asi po stopadesáti mám problém s kartou, vždy mi píšou, nějakou univerzální větu, že chyba je u mě a jestli chci jiný způsob platby atd.

• Objednávám u obchodu již dlouho,bohužel to co bylo dříve bez problémů zasláno dnes není ...

bonus 3 kg granulí navíc jsou jiného druhu než jsem koupil (nikde to není napsáno!)
    Ke stejnému balení uvedeno na netu dárek,před dvěma měsíci jsem obdržel míček s provazem,nyní prý je dárek 3 kg granulí...???
    -zabalení 36 kg granulí do 1 igelitu je velmi nevhodné,těžko se manipuluje a přepravci se to většinou roztrhne.
    (u každého balení je doprava zdarma,tak nechápu proč se nemůžou zabalit zvlášť 2+2 pytle..???)

• Moc jich nebude
    • Rádi posílají něco jiného, než co objednáte

Dva jedenáctikilové pytle granulí v hodnotě téměř pěti tisíc (!) byly zabaleny pouze do strečové fólie a 6 pytlíčků s pamlsky bylo vtlačeno mezi granule. Balík pohromadě držel jen silou vůle a pravděpodobně i díky vlídnému zacházení ze strany dopravce. Objednány dva druhy pamlsků, z toho jeden "zaměněn" za jiný, levnější a dokonce od jiného výrobce, navíc s prošlou lhůtou použitelnosti a i ty správně dodané je třeba spotřebovat do 2 týdnů. Obchod si sice nasypal popel na hlavu a za nedodané pamlsky vrátil peníze (ty prošlé jsem mohla vyhodit sama), avšak vtíravá pachuť úmyslu s tím, že "třeba si to neuvědomí a neozve se", nezmizela. Jediné plus - k dopravě naštěstí využito PPL, takže doba dodání bez problémů. Navzdory lepší ceně granulí zde již NIKDY nenakoupím. Ne úplně levné granule určitě zasluhují lepší zacházení a rozhodně kartonovou krabici k přepravě. Navíc záměny zboží jsou u tohoto obchodu (podle mnoha recenzí, které jsem si bohužel předem nepřečetla) zřejmě běžnou praxí. Jsou mnohem serióznější obchody byť o trošku dražší, což po této zkušenosti ráda akceptuji.

1.9.2022 jsem objednala zboží-6.9.2022 došel balíček z jiným a levnějším zbožím než jsem zaplatila, byla slíbená výměna-16.9.2022 dorazil kurýr ale balíček mi nevydal, že nedali zpětný lístek na výměnu, takže zboží stále nemám!

Po 6dnech po objednání zboží nepřišlo.

• zboží bylo zasláno v nevyhovující krabici a i některé zboží dorazilo rozbaleno a bylo vysypáno v krabici.

• Zboží mi bylo doručeno, ale bohužel úplně jiné!

Najprv potvrdia objednávku ktorá sa vyplatila, a potom ju stornuju bez udania dôvodu. Od 9.7. do dnešného dňa 16.7.neposlali ešte úhradu nákladov speť na účet.

• S nákupem je automaticky vytvořen účet ať chcete nebo nechcete. Mají to údajně v obchodních podmínkác
    • Pokud nechcete vytvořit účet jediná možnost je neobjednávat.
    • Tyto obchodní podmínky jsou vskutku odpudivé a již zde nenakoupim.

S nákupem je automaticky vytvořen účet ať chcete nebo nechcete. S takovým vnucováním to ve mě zanechalo akorát pachuť. Účet jsem musel emailem zrušit.
    Nelíbí se mi tento přístup.

• rychlé odeslání
    • levné ceny
    • ve skladu jim to asi moc nefunguje

Obchod mi doručil něco jiného, než jsem si objednal. Po mé výtce okamžitě dodávku opakovali, jenže ani na podruhé to nebylo na 100%. Obdržel jsem sice objednané zboží a dokonce i ve správném celkovém počtu, nicméně dílčí počty neseděly. Objednal jsem po osmi kusech od tří druhů, ale dostal jsem 5,6 a 13 kusů, což mi nevadí, ale bylo potřeba mi to oznámit.

• k objednávce 15kg pro puppy bylo přibaleno 3kg adult mělo být puppy

• Byly mi doručeny jiné psí granule. Sice podobného složení, ale jiná značka. Myslím, že by bylo vhodné o teto skutečnosti alespoň předem informovat.

Už víc jak týden čekám na granule pro psa i když přišel email že objednávka odeslána tak stále nic, granule zaplacené ale doma je nemám

Zbozi nebylo doruceno na zvolenou balikovnu. Ostatni eshopy vzdy reagovali stiznosti u Ceske posty a zbozi bylo max. druhy den doruceno na spravnou pobocku. Zde bohuzel nic.

Požádala jsem o doručení v pátek, zboží mi bylo doručováno ve čtvrtek, kdy jsem nemohla zboží převzít. Kde je zboží nyní mi česká pošta dosud nezdělila ( pondělí).

• dotaznik je rychlejší než objednane žboží