• Napsáno že je skladem....a bude nakonec až za 14dni.... Vědět to neobjednam si to tam....

Obchodní zákoník byl porušen dvakrát. U výrobku zas c. 3500 nebyl dodán záruční list a český manuál (stáhl jsem ho v angličtině).

Reakce obchodu ZOObchod.cz

Děkujeme vám za recenzi.
    Zákon jsme neporušili.
    Záruční list není pravidlem. Pro uplatnění záruky vám postačí faktura, kterou jste obdržela se zbožím nebo přílohou v emailu.
    Co se týče českého návodu, máme návod na našem eshopu a to včetně instruktážního videa. Jde samo sebou o jednoduché zařízení s jedním tlačítkem. Chcete-li něco vysvětlit či objasnit ohledně produktu, můžete zavolat na naší tel.linku.

Děkujeme

• Ač má obchod v eshopu napsáno , že má zboží skladem , tak zboží ve skutečnost skladem není . Nechal jsem si ho poslat do úloženky v Rudné u Prahy kde jsem chtěl platit kartou , přes to , že v úložence terminál na platbu kartou mají , zaplatit mi kartou neumožnili z důvodu , že tento obchod to s nimi nemá domluvené.
  • Nejvíc mě naštvalo, že objednávka byla zrušena a nyní po mě chtějí hodnocení. Nemohou si v systému ohlídat, aby žádost o hodnocení zasílali pouze k objednávkám, kde se uskutečnila dodávka?