• žádná
    • zrušení objednávky z důvodu nenaskladnění

Dlouha lhuta dodani minimalni komunikace s obchodem. Zbozi bylo poskozeno.

Reakce obchodu ZOOPLANET

Paní zvolila dopravu přes Zásilkovnu, kde je možné zaslání balíků pouze do 5 kg, ale hmotnost zboží v objednávce byla cca 9 kg. Ihned jsme se snažili paní kontaktovat telefonicky i e-mailem. Telefon paní opakovaně nezvedala a na e-mail zareagovala později. Dlouhá doba dodání a minimální komunikace byla způsobena ze strany zákaznice.

Objednal jsem podle fotografie andulku velkou a přišla malá kterou jsem mohl koupit kdekoliv jinde

10 dní a nic

Reakce obchodu ZOOPLANET

Pán objednal zboží a zvolil platbu předem na účet. Bohužel platba nepřišla, tím pádem ani zboží nemohlo být odesláno. Po 14 dnech byl pán telefonicky tázán, zda bude platba provedena nebo má-li být zásilka stornována. Pán odpověděl, že měl rozbitý počítač a nemohl tudíž platbu provést. Proto nechápu reakci "10 dní a nic" a proč pán nedoporučuje obchod. Po telefonátu byla platba provedena ještě ten samý den a zboží následující den odesláno.

• napaječka teče siále

Reakce obchodu ZOOPLANET

Napáječka musí být naplněna vodou až po okraj. Pokud stále protéká, není samozřejmě problém ji vyměnit. Zákazník nás však nekontaktoval a napsal negativní recenzi bez jakékoli snahy o výměnu.

Připředání balíčku vylo vše v pořádku,ale po rozbalení se sypalo zboží z ktabice. Tyčinky pro andulku byli rozmlácené a nic na těcj tyčkách nedrželo.
    Doporučuji řádně zabalit do bublinek a nebo dát jako sklo. jinak tyčinky budou chodit stále jako sypký zob.