• velmi výhodné ceny
    • dost poboček
    • přijemna obsluha
    • nabízí i živá zvířata -rybičky hlodavci(sice méně druhu ale jde to)
    • 1 nevýhoda

když jsem si objednal zboží na tomto vebu s možnosti osobního odběru připadalo mi logické informovat o tom že zboží je připraveno k vyzvednutí boužel nestalo se tak 1 den mi zavolali a volající (velmi příjemná-a ochotna)mi řekl že na Proseku mam už delší dobu zásilku připravenou k výdeji že prý poslali zprávu zprávu o tom že je připravený což neudělali prý že se jim to stáva hlavně že se omluvily a dali o tom vědět což je podstatné

Reakce obchodu ZOO HOBBY.cz

Vážení,
    zřejmě jste si spletli obchod. Na Proseku žádné výdejní místo nemáme. A živá zvířata také neprodáváme.

Přemysl Obrusník ZOO-HOBBY.cz

• velký výběr
    • slušné ceny
    • doprava
    • komunikace

Po objednání mi poslali email, jak se stává objednávka pro obě strany závaznou, a když lhůta dodání překročí tři dny jak se ozvou...a bla, bla, bla...pak se týden nic nedělo, tak už mi to bylo divný a emailem jsem se ozval. Bylo mi suše sděleno že jsem porušil obchodní podmínky a objednávka byla stornována. Zřejmě šlo o to, že jsem zadal jako místo vyzvednutí přímo pobočku PPL. Jinou možnost jsem ani neměl a s Českou poštou by to bylo drahé. Mezitím mi hynou akvarijní rostliny, protože to zas pár dní potrvá než mi přijde akvarijní světlo o které mi celou dobu šlo. Já si u nich neobjednam už ani hadičku k akváriu.

Reakce obchodu ZOO HOBBY.cz

Je to přesně jak píšete. Neuvedl jste platnou fakturační adresu, ale pouze adresu odběrního místa dopravce PPL (osvětlení, které jste objednal, PPLkem nezasíláme). Navíc se mi nepodařilo vás kontaktovat, abychom se dohodli na změně - telefon opakovaně nikdo nebral a na email nikdo neodpovídal. Proto byla objednávka zrušena jako objednávka v rozporu s obchodními podmínkami.
    Jinak osvětlení, které jste objednal máme na skladě, bylo by odesláno ještě týž den.

Přemysl Obrusník ZOO-HOBBY.cz

• dobrá nabídka
    • zatím jsem žádné nezjistila

Tento obchod mohu doporučit vše proběhlo v pořádku. Zboží je kvalitní a za dobré ceny. Určitě jsem tady nenakupovala naposledy.

• rychlost, spolehlivost

• -přehlednost stránek
    • -přijatelné ceny
    • -velký výběr zboží
    • -rychlé vyřízení ojednávky
    • -tentokrát byla špatná iformovanost o zásilce
    • -16.5. v 12.45 mail že zásilka byla předána poště i s číslem zásilky,ovšem 17.5. v 20.15 h
    • SMS z pošty,že zásilku převzali.Každopádně došla po dvou dnech od objednání tj.18.5.Ach ta pošta za ty ceny.

Obchod doporučuji

• úspora času,přehled o rozsahu zboží a novinek
    • na slabinu jsem zatím nenarazila

každý si tam najde co potřebuje

• výběr
    • dobré ceny
    • nic jsem nepostrádala, ale je to první nákup

Sháněla jsem pro neteř cestovní klec a toto byl jediný obchod, který ho nabízel za rozumnou cenu. Vše proběhlo v naprostém pořádku a dárek potěšil :-)

• kvalitní zboží a doprava
    • nenašel jsem

doporučuji všem,nákup a platba je bez rizika

• Super ceny
    • nevím, na žádné jsem nenatrefila

nakupujte :))

Dobré ceny, kvalitní zboží, korektní a profesionální přístup. Obchod mohu jen doporučit.

• doporučení
    • vstup do e-schopu

• vše pro teraristiku

• Vstřícné a rychlé jednání

• Rychlost,dobra komunikace

• nenabízíte odběr zboží na dobírku

• Dobré ceny, rychlost, spolehlivost
    • Nevím o nich

Dobré ceny, rychlost, spolehlivost.

• Obchod mi nabídl zboží, které jsem jinde nemohla sehnat.

Služby jsou rychlé a spolehlivé.

• Příjemné ceny
    • Velký výběr zboží

Nakupuji dlouho,jsem spokojená. Pokud se někdy náhodou vyskytl nějaký zádrhel, byl okamžitě vyřešen k mé naprosté spokojenosti

• Nejlepší ceny,perfektní komunikace a rychlý nákup
    • Vůbec žádné, více takových obchodu

Nejlepší