• Nereagují na maily ani se nelze dovolat. Zboží nedorazilo ani po 14ti dnech.

Reakce obchodu Značky dětem

Moc nás mrzí, že jste čekala na Vaši objednávku delší dobu, jelikož jsme byli na dovolené, což samozřejmě bylo oznámeno emailem/na naši webové stránce/ u každého produktu uvedeno, že zboží bude odesláno po 11.7. Mrzí nás to, že jste si to přes všechny upozornění nevšimla, Včera jsme s Vámi mluvili a domluvili se. Snažíme se dělat maximum pro spokojenost našich zákazníků, a na emailu jsme přístupní pořád. Odepsat jsem Vám nemohli, protože email od Vás jsme bohužel nedostali. Rádi uvítáme Váš nápad, jak oznámit omezený provoz našeho obchodu v případě dovolené :)

• častěji upravovat aktuální stav zboží

Reakce obchodu Značky dětem

Děkujeme za Váš názor, polepšíme se :)

• dobrá komunikace, i telefonická, ochota řešit v případě nevyhovující velikosti výměnu, možnost vyzkoušení obuvi

Reakce obchodu Značky dětem

Děkujeme za nákup a za Vaše hodnocení :) Budeme se těšit na příští nákup :)

• Pomale dodání zbozi

Zboží odeslali po 10 dnech teprve po me urgenci.

Reakce obchodu Značky dětem

Zboží, které není skladem, doručujeme do 6-7 pracovních dnů, tak jak to máme uvedeno u produktů. Při objednávce jste tudíž věděla, že doba doručení je delší. Vaše objednávka byla doručena v termínu, tak jak bylo uvedeno. Zboží odesíláme hned, jakmile jej máme skladem a není potřeba žádné urgence. Máme síce delší doručovací dobu, ale máme nejlepší ceny na trhu :) Kdo plánuje, ten šetří :)

Dres dorazil v pořádku, overal byl zaslán bohužel jiný - po domluvě problém vyřešen bez zbytečných průtahů a vymýšlení si...
    Takže určitě doporučuji. Jen více pozornosti při přípravě objednávek!

velký výběr

Děkujeme :)

děkuji, byla jsem spokojena, co jsem objednala to přišlo, obchod bych doporučila

Reakce obchodu Značky dětem

Děkujeme :) Budeme se těšit na příští nákup :)

• Siroka nabidka

Reakce obchodu Značky dětem

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, máme radost když je zákazník spokojený :) Nabídku budeme ještě rozširovat.

• množství nabízeného sortimentu pro děti

Komunikace s obchodem perfektní, bez problémů. Zboží jsme bohužel museli vrátit, syn má hodně vysoký nárt a přesto, že kupujeme Nike Air Max pravidelně kvůli tomu, že mu jako jedny z mála bot na nožku pasují, typ botiček vybraný v tomto e-shopu mu neseděl. Peníze jsme měla na účtě zpět obratem. Ráda bych moc poděkovala vstřícnost.

Reakce obchodu Značky dětem

Děkujeme za milou reakci :) Škoda, že botičky neseděli, příště snad padnou :) Budeme se těšit na příští nákup :) Denisa, znackydetem.cz

• veliký výběr bot se světýlky, což bylo pro nás důležité

za mě spokojenost, co jsem očekávala a zaplatila, to jsem také dostala a botky jsou krásné, malá byla nadšená

Reakce obchodu Značky dětem

Mockrát děkujeme za milé hodnocení :) Budeme se těšit na příští nákup :) S pozdravem Zuzka

• - nákup z pohodlí domova
    • - zaujala mě přehledná stránka
    • - bohatý výběr značkového oblečení
    • Nevidím žádne slabinyV

Maximální spokojenost. Budu nakupovat i v budoucnu.

Reakce obchodu Značky dětem

Milá Emílie děkujeme za Váš nákup a Vaše hodnocení :) Připravujeme další nové značky oblečení ale také hraček a taktéž nový design stránky, doufáme, že se Vám to bude líbit:) Budeme se těšit na Vás další nákup :) S pozdravem Zuzka

• Veľká a prehľadná ponuka tovaru.

Moju skúsenosť hodnotím veľmi pozitívne, oceňujem širokú ponuku tovaru a prehľadnosť stránky. Odporúčam tento obchod aj ostatným.

Reakce obchodu Značky dětem

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a za Vaše milé hodnocení :) Budeme se těšit na příští nákup :) S pozdravem Zuzka

Velice seriozní obchod,výborná komunikace. Jsem moc spokojená i s oblečením. Budu zde ještě nakupovat a vřele doporučuji.

Reakce obchodu Značky dětem

Dobrý den, děkujeme za hezkou recenzi a doporučení. Budeme se těšit na další objednávku! Zuzka

• byla jsem zvykla na osobní vyzvednutí, to mi teda chybí

Reakce obchodu Značky dětem

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení i když jsme výdejnu přesunuli. Aby Vám to nebylo líto, při objednávce nám prosím napište kde jste si zboží oblíbila vyzvedávat a my Vám připravíme dle možnosti slevu nebo dopravu zdarma! Budeme se těšit na další nákup. Zuzka

• Rychlost a kvalita
    • Malý sortimentu

Doporucuji

Reakce obchodu Značky dětem

Dobrý den, děkujeme za pěkné hodnocení. Na novém sortimentu teď neustále pracujeme, zařadili jsme nové kolekce Nike, Adidas, Puma a mnoho dalších značek i pro děti do 3 let. Na Jaro a Léto chystáme další rozšiřování sortimentu. Doufám, že nově najdete vše co by jste si přál. Hezký den, Zuzka

• tovar je lacnejší ako u nás

• Rychlé dodání, hezké stránky, velký výběr
    • O žádných nevím

Super obchůdek

• Kvalitní zboží.

Děkujeme mockrát :)

• spousta věcí na jednom místě
    • výborná komunikace
    • nemá :-)

Nakupuji tady pravidelně už několik let, nikdy nebyl žádný problém, paní jsou velmi milé a ochotné, rády poradí, ve všem vyjdou vstříc. Nakupuji ráda a často :-)

Reakce obchodu Značky dětem

Děkujeme mockrát :) Rádi pomůžeme, pokud umíme :) Budeme se těšit na příští nákup :) S pozdravem Miška

• kvalita a rychlost