• Velmi prijemny material

Jsme spokojeni

• Podvodníci
    • Nekumunikuji
    • Nevrací peníze

Nakonci července jsem objednala zboží s dodací lhůtou 7dni. Po 14dnech poslali email, že zboží do 3dni budou expedovat. Potřebovala jsem šaty na jednu slavnostní příležitost do 18.8. napsala jsem dotaz, zda to stihnou, měli 5dni k dobru. Žádná odpověď mi nepřišla, až 22.8. že balíček mi bude v nejbližších dnech doručen. Objednávku jsem obratem emailem stornovala a požádala o vrácení peněz na účet. Dnes je 10.9 a já stale nemám peníze ani balíček.

Tento obchod rozhodně nedoporučuji, obracím se na ČOI.

Reakce obchodu Značky dětem

recenze je bohužel nepravdivá s účelem poškodit dobré jmeno firmy a značky. Situaci řešíme se společností Provozovatel – provozovatel Heureky, společnost Heureka Shopping s.r.o., se sídlem Karolinská 650/1, 186 00 Praha 8, IČ 023 87 727, DIČ CZ02387727. Nikdy nedošlo k situaci aby jsme zákaznikovi nevrátili peníze. Pokud nenajdeme prokázání této 5x podvodné recenze společně s Heureka, budeme řešit právní cestou. Do té doby s tím nemůžeme bohužel nic udělat i když nás to moc mrzí.

• Nekomunikuji
    • Nevracejí peníze
    • patří do vězení

Objednal jsem si zde mikinu a po dlouhém čekání jsem objednávku zrušil. Po tom co jsem napsal, že objednávku ruším a zaslal jim číslo účtu tak sennou přestali komunikovat a jejich telefonní číslo uvedené na stránkách neexistuje. Podávám stížnost na ČOI a všem doporučuji aby se vyhnuli tomuto podvodnému obchodu.

Reakce obchodu Značky dětem

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Nizke ceny, dobry sortiment

Jsem velice nespokojen! Kupoval jsem dětské atletické tretry pro místní spolek. Zboží došlo v pořádku po cca měsíci a půl, ovšem bez potřebných dokladů. Po urgenci poslali doklad přes mail, ovšem s chybami. Na prosbu o nápravu již žádná reakce. Na maily neodpovídají, kontaktní telefon nikdo nezvedne. Bohužel musím řešit přes ČOI a finanční úřad. :-(

Reakce obchodu Značky dětem

děkujeme za recenzi, bohužel by jsme byli rádi pokud by byli pravdivé i když jsou negativní :(

Zboží vám přišlo pár dní po standardní době a jako omluvu za pozdní dodání jste přijal slevu 400 CZK, kde jsme vám odeslali model novější a dražší. Komunikaci jsme ukončili my a bohužel jste již dále nereagoval. Mrzí nás to, snažili jsme se udělat vše aby jste byl spokojený.

Znackydetem.cz

• Nejde odeslat pouze špatné hodnoceni, proto sem neco píšu
    • Špatná komunikace
    • Klamavé info o zboží(uvádí,že je skladem, přitom není)
    • Dlouhá doba dodání(měsíc a nic)

Obchod nedoporučuji. Před měsícem jsem objednala 2 sandale,platba předem. Problem uz byl jen to, ze jsem zadala o slouceni objednavek, abych nemusela platit 2x postovne. Tak prej - zaplatte kazdou zvlast a my Vam je sloucime. No to by se vyplatilo akorat jim! No stejne jsem to zaplatila. Boty měli skladem(uvedene), ale pak vymluvy, ze je musi objednat, ze se objednavka zpozdila, nezvedali telefon(omluva, meli pry dovolenou). Zadam vraceni penez, tak se snad dockam.

• zaplaceno předem a teď nemám ani peníze ani objednané oblečení

objednala jsem zboží a jen dostávám výmluvy, že mají zpoždění,

Reakce obchodu Značky dětem

prosíme o upřesnění, dle záznamu máme, že objednávka skutečně dorazila později a omlouvali jsme se co to šlo, protože nás to vždy zamrzí pokud něco neklapne.

Obejdnávka byla doručená. Produkt jste převzala, ale uvádite, že nemáte ani peníze ani oblečení co není pravda.

Děkujeme za upřesnění, jestli se nestalo něco o čem nevíme aby jsme mohli napravit situaci.
    Znackydetem.cz

Klasický eshop, který přeprodává věci jiného eshopu. Objednáno 14 dní před Vánoci. Věci skladem a dodání 8.1.2018.
    Nesmysl.

Reakce obchodu Značky dětem

děkujeme za hodnocení, samozřejmě existují dodavatele, kteří umožňují komukoliv v EU prodávat. Že to má více obchodů neznamená, že to prodávame od nich.

Za pozdní dodání se omlouváme. Skutečně nás to mrzí.
    Znackydetem.cz

• zboží dorazilo včas a vpořádku

Reakce obchodu Značky dětem

děkujeme Vám za Vaši recenzi a jsme moc a moc rádi, že jste s námi spokojení. A věříme, že i nadále budete a uděláme pro to maximum.

Přejeme Vám krásný den

Tým Značky dětem

Zboží jsem v pořádku obdržela v dohodnutém termínu a jsem spokojena

Reakce obchodu Značky dětem

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení! Moc nás těší Vaše spokojenost!
    Krásný den!

• Zvedají telefony.
    • Milá paní na telefonu
    • Neplatila jsem nakonec poštovné
    • Dobrá cena zboží
    • Čekala jsem měsíc na zboží
    • Dvakrát jsem volala na změnu adresy a ještě jsem tam i psala a stejně mi balík poslali na původní adresu na Moravu(i když slíbili, že ho pošlou na adresu v Praze), takže mi rodina musí poslat balík zas do Prahy.
    • Balík jsem zaplatila kartou po internetu a přesto mi přišel balík na dobírku. Nakonec byly peníze naštěstí vráceny zpět na účet.
    • Jedny ze tří objednaných kalhot mi nebyly doručeny, protože je už neměli a to i přesto, že v eshopu byly jako dostupné.

Asi mají v obchodě chaos. Přeji jim, aby to časem lépe vychytali.

Reakce obchodu Značky dětem

děkujeme Vám za Vaši recenzi a určite časem vychytáme i tyto občasné komplikace abychom mohli nabízet ještě lepší službu.

Prosím napište nám zprávu, rádi Vám poskytneme slevu na další nákup.

Přejeme Vám krásný den

Tým Značky dětem

• Skvělá komunikace s personálem - ochotní, vstřícní, poradí
    • Velký výběr zboží
    • Přehledné stránky
    • Krásné a kvalitní zboží
    • Dodání bez komplikací
    • Doporučuji všem

Skvělá komunikace s personálem - ochotní, vstřícní, poradí
    Velký výběr zboží
    Přehledné stránky
    Krásné a kvalitní zboží
    Dodání bez komplikací
    Doporučuji všem

Dobrý den, děkujeme za hezkou recenci ! Hezký den

• rychle dodani vyhodna cena kvalitni komunikace

Reakce obchodu Značky dětem

Dobrý den, děkujeme že u nás nakupujete:) Hezký den

• Dodání pouze Českou poštou
    • klamné jednání

Objednala jsem si zboží,došel mi email,že vše jde podle plánu,pak došel email,že zboží stále nemají,a pak mi došel email,že objednávka je stornovaná,že mi poslali email,kde mi psali,že zboží je vyprodáno,a že mi nabídli 10% na jiné zboží,přitom takový email ke mě vůbec nedorazil.Super,pár dní před Vánocema,a já s tím počítala,když psali,že jde vše podle plánu.

• komunikovali celou dobu,že zboží mají a po několika dnech,zrušili objednávku,že zboží není,namají přehled o svém zboží od začátku

• Rýchle a profesionálne jednanie.

Boli sme spokojní s rýchlym a odborným jednaním, ako aj s dodávkou tovaru. Vrelo doporučujeme.

Ďekujeme za nákup