• absolutně nic
    • naprosto vše, zboží objednáno dne 13.4.2024, dorazilo potvrzení o objednávce,
    • 18.4.2024 voláno na informační linku o stavu objednávky, zde mi bylo řečeno, že u zboží byla špatná cena a řeší to s dodavatelem a ozvou se do dvou dnů, dnes (2.5.2024) jsem opět volal na info linku, zde mi bylo sděleno, že objednávka byla z jejich strany zrušena, protože jim to umožňují obchodní podmínky a toto mi bylo údajně odesláno dne 22.4.2024, ale mně žádný takový e-mail nepřišel.... z tohoto obchodu již nikdy nic

Reakce obchodu Zlato pro Radost

Bohužel jsme ji nemohli odeslat, s několika důvodů . Protože Vaše platba za zboží dosud nebyla připsána na náš účet.
    Opakovaně probíhala telefonická komunikaci se zákazníkem kde jsme upozornili že objednané zboží je pouze na objednávku. Zákazník byl velice arogantní a dožadoval se slevy a vyhrožoval že když jí nedostane udělá negativní recenzi.

• None
    • No notification of expedition.
    • No delivery - even attempt - although I paid for it.
    • Terrible communication.
    • Ceska posta said the sender didn't fill the details

Totally unprofessional company, definitely not recommended to do any businesses with them.

Reakce obchodu Zlato pro Radost

A somewhat intelligent person will understand that if we do not fill in everything that is needed on the shipment. The shipment is not accepted by the Czech post office.
    The goods were sent immediately. but THE SHIPMENT WAS STORED AT THE CZECH POST OFFICE AND THE CUSTOMER PICKED IT UP AFTER 14 DAYS.

• Rychlé dodání.

Nic.

Slušná nabídka.

• Rychlý, bezproblémový obchod

• Rychlost odeslání.

• Rychlost komunikace s obchodem.

Špatná komunikace, zboží nedodáno, asi chybička v systému

ochota, rychlost

• velmi dobrá cena
    • Mince nedorazila v plastové kapsli. Zabalená byla sice poctivě, ale pouze ručně. Na stránkách prodejce mi chyběla informace o tom, že mince nedorazí v plastové kapsli, jak bývá zvykem.

• Osobní přístup
    • Žádná mně nenapadá

Proklientský přístup

• rychlost, profesionalita

• Dobry

• Možnost osobního odběru
    • Široká nabídka
    • Výhodné ceny

Přehledně uspořádaná nabídka e-shopu umožňuje rychlou orientaci a snadnou objednávku produktu. Objednávka je vyřízena rychle se všemi potřebnými informacemi pro kupujícího. Zcela profesionální přístup, plná spokojenost, mohu všem doporučit.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Krásné zpracování mince. Je prostě nádherná...

• 14 dní žádná reakce, stránky nefungují, zboží nedorazilo

• Krabičku jsem potřebovala do určitého data a proto jsem se i informovala, zda se dodávka stihne. O víkendu mi přišel email, že zásilka je nějakou dobu na sběrném místě a že by nedošla včas. Proto mi zaslali krabičku znovu jiným dopravcem. Zásilka přišla včas. Velmi oceňuji zajištění včasného doručení

Pouze pozitivní zkušenost

• Nechápu, proč po mě chcete info o spokojenosti s koupi zboží, která se dle vás uskutečnila před 10 dny, když jsem dohodnuté zboží doposud neobdržel.

• dobrá cena

spokojenost