Došlo ihned na druhý den, vše v pořádku, spokojenost :-)

• krásné šperky za dobrou cenu

Oceňuji rychlost, navíc před Vánoci.
    Objednáno na poslední chvíli a příjemné překvapení, že to klaplo. Díky.

Krásné zboží, luxusně zabaleno a rychle dodáno. Dobrá komunikace a spolehlivost obchodu.

• Přehled zboží
    • Dobrá cena
    • Kvalitní balení
    • Dárkové balení součástí balicku

Naprostá spokojenost, vše super

• Rychlost a cena produktu bez konkurence s ostatními, zboží odpovídá dle nabídky obchodníka.

Všechno v pořádku.

Krásné zboží, pěkně zabaleno.

Byla jsem velmi spokojená, paní Fričová je velmi ochotná a vstřícná. Moji objednávku vyřídila rychle a pečlivě.

Zboží bylo sice doručeno včas ale v nabídce u přívěsku andělíčka bylo úplně jiné očko na navléknutí řetízku. Jak jinak než úplně obyčejný kroužek !

děkuji za Vaši reakci!

Opravdu nyní výrobce zjednodušil očko, v zájmu zachování příjemné ceny: šperk je tím o několik stokorun levnější, přičemž kvalita samotného přívěsku je stejná. Pro většinu zákazníků je rozhodující cena a správně uvedená celková hmotnost drahého kovu.

Nicméně pokud se Vám šperk v tomto provedení nelíbí, pošlete nám jej prosím zpět: obratem Vám vrátíme peníze.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den!

Za tým obchodu

Vše perfektni.

• rýchle a férové jednanie, od objednania po doručenie na jednotku

Reakce obchodu Zlato-stříbro.cz

děkuji za Vaše hodnocení!

Jsem ráda, že i zásilka na Slovensko byla doručena rychle a bezpečně.

S přáním krásných dnů

Eva Fričová

Rychle dodání zboží. Všem doporučuji.

Dobrá cena, rychlé dodání, vše O.K.

• Rychlost,vše bez problémů

spokojenost

Objednaný tovar zaplatený 18.10 mi nedošiel peniažky si vypitali vopred a tovar ani kontakt ziadny ,maju neplatné telefónne cislo a ani po zaslaný email mi neodpovedali neodporúčam objednávať cez tento obchod .

Reakce obchodu Zlato-stříbro.cz

zásilku jsme Vám odesílali v běžném termínu, o všem jsme Vám zasílali mailové zprávy: o přijetí platby i následně o odeslání zásilky - s možností jejího sledování v systému České i Slovenské pošty.

Zvolila jste doručení POSTE RESTANTE, Vaše Cenné psaní je tedy v souladu s Vaší poznámkou v této chvíli již týden uloženo na Vaší dodací poště.

Na naše telefonní číslo jste se před chvíli normálně dovolala, žádné další nepřijaté hovory od Vás od data Vaší objednávky nemáme, ani v mimopracovní době. Žádný e-mail nám od Vás nedorazil, po kontrole všech složek včetně nevyžádaných.

Vaše tvrzení se nezakládají na pravdě. Na kvalitě zboží i rychlosti služeb si zakládáme, takže nás Vaše hodnocení velmi mrzí.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den!

Za tým obchodu

Eva Fričová

Dodání zboží bylo velmi rychlé, info o platbách v e-mailové poště také velmi rychlé. Děkuji.

• Rychly obchod rychle bylo zbozi expedovano a nasledne doručeno
    • Nemam

Obchod doporucuji maji tam pěkný sperky kazdy si vybere

• Rychlý,spolehlivý