• Super obchod

Doporučuji zlatnictví Primak.Nabídl jsem panu Primakovi tvrdá pájka s 15% stříbrem a obratem mi nabídl ohodnocení. S cenovým výsledkem jsem byl mo spokojený. Vřele doporučuji Baumruk

• Podvodník
    • Podvodník

Prosím Vás, nekupujte od Pana Slavomír Primák zboží... Zasílá úplně něco jinýho... Chtěl jsem zakoupit za 6600 Kč tu jeho zlatnicku vytahovačku, odesílá fejk nakoupené za 2000 Kč na čínské stránce Wish ... Teď to řeším cez policií... Nedoporučuji!!!!

Bohužel přidávám špatnou recenzi na obchod Zlatnictví.net
    Zakázka od 1,9,2019 nevyřešena
    Pane Primák doufám že už to konečně dáte do souladu k mé spokojenosti Pacek

Bohužel přidávám špatnou recenzi na obchod Zlatnictví.net
    Zakázka od 1,9,2019 nevyřešena
    Pane Primák doufám že už to konečně dáte do souladu k mé spokojenosti Pacek

Primák je príma ! Ihned mi poradil s mým problematickým nákupem od překupníků a už mohu klidně spát. Nevíte-li si rady ohledně zlata, zde Vám určitě a odborně poradí. A to jsem ještě u Primáka neudělala žádný obchod. Vstřícné jednání. Jsem ráda, že jsem je na PC našla. Velmi spokojená ! Děkuji.
    V.

• Ochota
    • Zkušenost

Jsem velmi spokojený na e-mail mě bylo odpovězeno prakticky ihned a poradili mi vše co jsem potřeboval.

• Perfektní znalost oboru
    • Trpělivý přístup
    • Milé jednání

Pro odborníka musí být jednání s majiteli tohoto zlatnictví určitě radost - já to jako laik sice nedovedu posoudit, ale pokud jde o přístup, profesionalitu a vstřícné jednání, málokde se setkáte s takovým přístupem, kde se cítíte jako zákazník, i když si třeba nic nekoupíte. Pokud budu potřebovat prodat cokoliv zlatého, nebo starožitného, nemám důvod chodit jinam :)

• Doplňuji sbírku a zde jsem uspěl s šest kousky, kdy byl pan Primak vstřícný, že je oddělil z původní sady. Jednání bylo na úrovni a ;vždy jsem z něj měl dobrý pocit. Všem doporučuji.

Celková spokojenost.

Dnes jsem navštívil Zlatnictví PRIMAK za účelem prodeje určité starožitnosti. I když k vlastnímu prodeji nedošlo, odcházel jsem s velmi dobrým dojmem z profesionálního přístupu pana Primáka k zákazníkovi, z jeho fair jednání. Jako laik v oboru jsem ocenil jeho odborné vysvětlení. Tento obchod mohu s klidným svědomím komukoliv doporučit.
    Karel Špaček

• Velice děkuji za profesionální i lidský pristup. Dva roky jsem Marne sháněla v okolí Pardubic provozovnu, kde mohu prodat necistene zubní zlato,podařilo se mi to zde. Jako bonus byla pěkna debata o současném deni okolo nás. J.

Spokojenost.

• Skvělý, pozitivní přístup, trpělivé a ochotné jednání
    • Žádné

Nebyl jsem nakupovat, chtěl jsem prodat a i přesto, že mnou nabízené předměty nebyly to, co jsem o nich předpokládal, pan Primák si dal záležet s ověřováním, vše mi důkladně a ochotně vysvětlil, byl milý atp., žádný podobný těm drzým šmelinářům s vidinou zisku. Prostě bylo vidět, že má ke své profesi a činnosti vztah a dělá srdcem. Vřele doporučuji!

• Velmi dobrý přístup prodávajícího. Mohu Vřele doporučit

Prodával jsem stříbrný slitek a byl jsem maximálně spokojen.

• Děkuji za Vámi vyrobený "Zlatý svatební dukát". Všem můžu doporučit jako dárek, který určitě potěší. My jsme ho darovali ke zlaté svatbě a měl úspěch. Ještě jednou děkuji za ochotu.

Děkuji za ochotu a milý přístup.

• Rychlé jednání; odborný názor; milé jednání

Reakce obchodu ZLATNICTVI.net

Ač nic nebylo koupeno, prodáno, přesto servis rádi poskytneme, odborná rada a zpět poděkování potěší.
    Primák Slavomír - ZLATNICTVI . net

• Rychlé a přátelské jednání, mohu vřele doporučit :)

Naprosto spokojen.

Skvěle odborný přístup, dobrá domluva, perfektní komunikace. Vřele doporučuji! :)

• Rychlost, vstřícnost, perfektni info - vřele doporučuji.

Doropučuji.

Rád bych pánovi touto formou poděkoval za okamžitou radu a jeho pomoc. Děkuji za ochotu a mohu určitě pána doporučit.

Reakce obchodu ZLATNICTVI.net

Děkujeme za milé hodnocení, zde je jako první a nám dělá radost. Koupíme, prodáme, opravíme,, ale i poradíme, jsme moderní zlatnictví a prodejna starožitností.
    Primák Slavomír - ZLATNICTVÍ . net