• dobra komunikace,prizniva cena.
    • chce to tento obchot na internetu trosku hledat,zprehlednit stranky.

Muzu doporucit,pokud i nadale zustanou priznive ceny urcite jsi objednam i jine zbozi.

• Zkusil jsem tento obchod a byl jsem spokojen s cenou , za kterou je zboží nabízeno
    • Slabinou je , nalézt tento obchod , v tomto směru je opravdu nutné něco udělat.

Cenově velmi zajímavý obchod

děkujeme za recenzi.

Mrzí nás, že jste nebyl 100% spokojen. Pokud by jste však následoval pokyny uvedené v e-mailu, který odesíláme jakmile je zboží připravené k os. odběru s nalezením naší kanceláře by jste problém neměl "Vchod je přes recepci, kde nahlásíte, že jdete pro objednávku do Intimia.cz s.r.o." - stejný název je uveden i na dveřích kanceláře. Nicméně váš pondět budeme řešit a problém vyřešíme.

tým zemecigaret.cz

• Rychlost, dobré ceny, možnost osobního odběru
    • nevím

Reakce obchodu zemecigaret.cz

dobrý den, děkujeme za nákup a recenzi.

tým zemecigaret.cz

První nákup a spokojenost. Takže až budu zase něco potřebovat z této kategorie, přijdu sem... ;)

tým zemecigaret.cz

• velký sortiment ,dodávka,komunikace se zákazníkem
    • žádné jsem neobjevila

tým zemecigaret.cz

• výborná komunikace obchodu se zákazníkem
    • Pro mě žádné

Vřele doporucuji! Dobré ceny a opravdu výborná komunikace

• spolehlivost
    • že zdražil

Velká spokojenost

Reakce obchodu zemecigaret.cz

děkujeme za recenzi. Nicméně u některých položek jsme byli nuceni zvednout cenu z důvodu stanovených minimálních cen od dodavatele a také stále se zvyšující cena dolaru.

• dostupnost

objednané zboží už nebylo v mé požadované barvě, tak jsem souhlasila s jinou, jako omluvu přibalili i dárek. Moc chválím komunikaci s obchodem

dobrý den,

děkujeme za kladné hodnocení a doufáme, že budete s e-cigaretou od nás spokojená. Pokud budete cokoliv k cigaretě potřebovat, rádi vám pomůžeme.

tým zemecigaret.cz

• Velmi dobrý výběr zboží, mírné ceny ve srovnání s konkurencí.

Pro mě se tento obchod stal hlavním dodavatelem kuřáckých potřeb. Za tyhle ceny nemám důvod hledat něco jiného.

Reakce obchodu zemecigaret.cz

dobrý den, děkujeme za pochvalu. Budeme se snažit, aby jste se rád vracel.

• Perfektní komunikace s obchodem přes internet. Okamžitá zpětná reakce obchodu.
    • Jako nejlepší spojení tramvají v Praze uvádějí nejbližší stanici Nádraží Libeň. Nejblíže je to z další zastávky.

Reakce obchodu zemecigaret.cz

dobrý den, máte pravdu unikla nám úplně nová zastávka Kabešova :-)

• no ... nevím
    • komunikace tragická (existují telefony atd .. )
    • nabízí zboží, jež je nedostupné,
    • po vygenerování objednávky tepve info že věc není a nebude

nevím, má zkušenost je tragická ... asi nepořebují zákazníky
    nebo jsem měl zkrátka smůlu
    ale osobně ... nedoporučuji

dobrý den,

bohužel, ale tato recenze od pana Mrkvy se nezakládá zcela na pravdě. Už to, že se schovává za anonymitu internetu prozrazuje více.

Pokud zákazník nereaguje na e-maily nebo velmi zřídka, je těžké celý proces objednávky dokončit. Nemůžeme zboží blokovat u dodavatele, pokud nemáme zpětnou vazbu a stává se jako v tomto případě, že se zboží vyskladní o čemž jste byl informován avšak zpětná vazba opět trvala delší dobu a je otázkou, zda jste vůbec chtěl objednávku dokončit.

• Možnost osobního odběru
    • Řekl bych, že velmi slušné ceny
    • Nepřehledný e-shop, např liquidy najít dle síly je pomalu nemožné.

dobrý den,
    děkujeme za reakci. Pokud by bylo možné se s vámi spojit a probrat slabiny o který píšete, abychom je mohli vylepšit, byli bychom vděční.