vše ok

• Dobré ceny, velký výběr zboží

• Od objednání, přes komunikaci až po doručení dávám velkou 1.

Velká spokojenost.

• levnější než jinde
    • docela dbré cenx

• výběr zboží, cena, komunikace obchodu, rychlost dodání, vše OK!!!
    • z mé strany bez výhrad

Už tam dlouho nakupují, mám ten obchod moc rád

• dobrá kvalita skvělé ceny

Vse bez problemu

S pozdravem zemecigaret.cz

• Nižší ceny než v jiných e-shopech

Za mě vše v pořádku, rychlé odeslání s objednávkou jsem spokojená, děkuji.

• výborné ceny
    • výběr zboží

S pozdravem zemecigaret.cz

• člověk si to prohlídne a nakoupí od počítače
    • O žádné nevím

• Neprofesionalita

13.12 jsem provedla objednávku a ihned ji i převodem uhradila. S tím že toho budou asi mít před vánoci moc jsem počítala. Ale že se mi nikdo měsíc neozve bylo trochu překvapení. Takže jsem se mailem dotázala jak to tedy s mojí objednávkou bude a bylo mi odpovězeno
    dobrý den,
    omlouváme se, ale zřejmě jsme tuto objednávku přehlédli ve vánočním masakru. Bohužel dle kontroly tato baterie již není skladem a tak vám vrátíme peníze.
    tým ZC
    Peníze zpět přišli. Pokud chtějí provozovat e-obchod tak by si na to měli zařídit aby se jim nestalo že mají nevyřízenou objednávku nebo dokonce peníze na účtu které nemohou spárovat s žádným odeslaným zbožím.

• -
    • Když už se dovoláte, tak s Vámi jednají arogantně.

Email: "dobrý den,
    děkujeme za objednávku, ale bohužel vámi vybranou příchuť zakouil min. týden jiný zákazník, který jí až dnes uhradil.
    Prosíme o informaci, zda si vyberete jinou příchuť nebo máme objednávku stornovat.
    tým ZC"

Telefon:
    Já: "Dobrý den, prosím mohl bych se zeptat na jeden email co mi od Vás přišel?"
    Pán: "Pane to psal asi kolega tak odepište na mail já nemám čas jsem ve skladě a balím tu balíčky. Jó tak naschle"
    Kdesi jsi se tu oháněl anonymitou příspěvků, tak se taky podepiš a ne jenom "tým ZC."

MS

Po týdnu od objednání zboží, které bylo skladem a určeno k vyzvednutí na prodejně, mi přišlo oznámení, že na objednávce začali pracovat. Tak jsem objednávku zrušil, čekal jsem, že si věc budu moci vyzvednout okamžitě, nejpozději následující pracovní den, ne za týden nebo 14 dní. Po zrušení objednávky následovala drzá reakce obchodníka v emailu.

dobrý den, pane Jetmare,
    vaše recenze se nezakládá na pravdě. Objednávku jste provedl v pátek 6. dubna v pozdních večerních hodinách. V pondělí vám byl zaslán e-mail, kde vám bylo sděleno, že máme do čtvrtka 12. dubna z důvodu nemoci zavřeno. Když byla objednávka v pátek přichystána, tak jste naspal, abychom vše zrušili s textem:
    "Dobrý den, prosím, zrušte objednávku, po týdnu Vaší nečinnosti už nemám zájem. To bych dříve vyrostl, než Vy začnete pracovat."

Každý si může o drzosti udělat svůj obrázek.

tým ZC

Rychlost, kvalita, ochota, perfektní komunikace.

Rychlé vyřízení objednávky doručení zboží probíhá rychle

Zakoupila jsem náplně za super cenu a doručení bylo bleskové!

• V životě bych už od nich nic nekoupil. Bylo mě posláno úplně něco jiného než jsem si objednal a nikdo se se mnou ani nechtěl bavit.

*** editováno ***

Reakce obchodu zemecigaret.cz

dobrý den, u vaší recenze není uveden čas objednávky ani ID objednávky, lze se tedy domnívat, že tato recenze se nezakládá na pravdě.