• žádná komunikace
    • totální ignorace

objednavka za 9000kc a už je to více než týden co neodepisují, nemám ani platební údaje, nedoporučuji

Reakce obchodu ŽELEZÁŘSTVÍ Andrlík s.r.o.

Objednávka na Slovensko - objednávka přijata,upravena špatně zadaná cena dopravy,místo zadání na Slovensko,doprava po ČR,odeslán e-mail s platebními údaji,pokud spadnul do Spamu,což se stává,to mi neovlivníme,voláno,pán nebral.
    Omlouváme se Vám,nebyl to žádný úmysl,ale spíše asi technické komplikace.Andrlík

Prodávají něco co nemají

Reakce obchodu ŽELEZÁŘSTVÍ Andrlík s.r.o.

Dobrý den,uvádíme zboží skladem,ale pokud mám informace správné,tak mi jsme skladem měli,ale bohužel už ne Vámi požadované množství,což neznamená,že prodáváme,co nemáme,když vlatně máme.Díky Andrlík

• objednávka se zatím kontroluje a zpracovává - dle obchodu

Lépe asi koupit přímo v obchodě než přes eshop

Nedostupnost zbozi skladem

Chtěl jsem zaplatit ihned po objednávce a nebylo to jednoché najít vůbec číslo účtu, které nepřišlo v objednávce mailem ani není nikde v uvedeno na stránkách. Potom jsem se na číslo účtu dotazoval, bylo zasláno a obratem za placeno. Za další 4 dny mi bylo posláno znovu, ale to už měl obchod platbu na účtu 3 dny. Takže trochu chaos, ale věřím, že se jim ta organizace práce zlepší. Dnes je to týden co jsem zboží zaplatil a 5 dnů od platby a zboží ještě nemám, ale už přišla informace od dopravce, že je to na cestě.

Kyble as China , tenkostěnné.

• Na shopu mají že mají zboží skladem, proto jsem si tento eshop vybral. Realita je ale uplně jiná zboží nemají a teprve objednávají od dodavatele a přesto že jsem zboží ihned zaplatit dodnes ho nemám. Telefonát ze strany obchodu zda chci počkat 3týdny je sice fajn ale nemění to nic na tom že deklarují ža mají mnoho kusů skladem a není tomu tak !

Nedoporučuji