• Informace, komunikace, přístup k zákazníkovi

S obchodem jsem velice spokojená

• Kvalita
    • Ochota

Naprostá spokojenost!

spolehlivost, rychlost

vše ok:)

• přehlednost webu
    • komunikace
    • skladové zásoby
    • péče o zákazníka, vždy něco navíc

• Vše naprosto v pořádku. Rychlé dodání, komunikace.

Výborná komunice a rychlá odpověď na otázky, týkající se zboží ještě před objednávkou.

• dobrá komunikace
    • kvalitní produkty
    • věrnostní program
    • ceny

Nakupuji pravidelně, naprostá spokojenost. Děkuji.

Vcelku rychlé vyřízení i doručení objednávky

V tomto obchodě již nakupuji několik let a jsem s ním velice spokojená. Vřele doporučuji.

Dobrý den, dlouhodobě jsem navýsost spokojeným zákazníkem.
    Nikdy se nestalo, že by se mnou objednané zboží ke mně nedostalo.

• Nejrychlejší dodání zdravých produktů..

• Nakupovala jsem zde poprvé, spokojenost

ochota, pružné a vstřícné jednání při vyřizování objednávky

• Vše na 100*%

• Arogantní a útočný majitel při reklamaci zboží.

U zboží GW jsem měl vybroušené šarže a přebarveny všechny kody. Nemusí se jednat o originální výrobek ale o kopii, což může mít nepříznivé zdravotní účinky. Raději doporučuji nákup u jiných a kvalitních prodejců.

Reakce obchodu Zelené zdravíčko

Vážený pane *editováno*,

mrzí mě Vaše nespokojenost a je mi líto, že se tak rozcházejí zásady slušného chování u Vás v *editováno* a ve zbytku slušného světa. Vše jsem Vám již popsal v emailu, ale čekal jsem, že Vaše představení bude pokračovat na Heuréce.

U produktů GW sami prodejci, kteří nám produkty prodávají, odstraňují značky, podle kterých jsou dohledatelní, protože jim je potom vyčítáno, že prodávají produkty na Internetu. Nám to nevadí, produkty jsou kompletní a originálně zabalené a obsahují všechno povinně uváděné označení. Navíc je několikrát zkontrolovala SZPI a neshledala žádné závady. Proto je od nich nakupujeme a dále prodáváme.

Když jsem Vám to vysvětloval, začal jste nám hloupě vyhrožovat Českou obchodní inspekcí. Když jsem Vám psal, že se na ni můžete klidně obrátit, případně že máte právo nám zboží do 14ti dnů vrátit bez uvedení důvodu a my Vám vrátíme peníze, přišel jste s nápadem, že si produkty necháte, ale peníze zpět chcete. Viz citace z emailu:

"Můžeme to tedy udělat jinak, Vy mi vrátíte peníze ale já to neoznačené zboží balit a posílat zpět nebudu. Berte to jako mou kompenzaci, kterou použiji na hnojivo na zahradě."

Sice to vypadá, že chcete kompostovat ty peníze, ale my jsme to pochopili.

Možná, že Vám to jinde funguje, ale u nás na takové praktiky nikdy nepřistoupíme. Z Vašich odpovědí je patrné, že jste věc nechtěl řešit, ale pouze se bezdůvodně obohatit.

Prodáváme více než 15 let podobný sortiment a vždy se snažíme zákazníkům maximálně vyjít vstříc, pokud jsou slušní. Vy jste od nás k objednávce dostal bonusy za 469 Kč jako dárek, ale i tak jste nám spíše pubertálně a zbytečně vyhrožoval.

Doufám, že jste dost mladý na to, abyste ještě dospěl. Ale ať už to dopadne jakkoli, moc se přimlouvám za to, abyste u nás už nenakupoval.

Děkuji za pochopení a jsem s pozdravem.

Mgr. Tomáš Matějka
    majitel obchodu

• Vše proběhlo v pořádku.

Obrátila jsem se na obchod s dotazem, vše mi bylo ochotně zodpovězeno. Spokojenost

Spokojenost, vše dojde vždy v pořádku, rychle .
    Tento obchod doporučuji.