• přehledný a zajímavý web
    • skladové zásoby
    • dobré ceny

Spolehliví, Rychlí

Rychlé dodání, vše dorazilo v pořádku, naprostá spokojenost.

rychlá dodávka, pružnost, kvalita

Spolehlivý obchod, doporučuji Každý nákup, super!

Naprostá spokojenost, rychlé vyřízení objednávky, perfektní komunikace. Všem mohu jen doporučit....

Výborná komunikace, rychlost dodání.

ochota ,rychlé vyřízení objednávky

Výstižný popis výrobků, připojené odkazy na zajímavé články s využitím.

První nákup v tomto obchodě.Spokojenost.

• rychlé vyřízení objednávky

Jelikož už jsem od vás zboží brala, tak vím že jste schopni zboží dodat do dvou až tří dnů, nevědět to, tak už si zboží od vás díky dodací lhůtě Zásilkovny neobjednám. Tři dny to leží v depu a evidentně bude ležet až do podělí.

Reakce obchodu Zelené zdravíčko

mrzí nás, že je Váš balíček stále na cestě. Minulý balíček jste měla do dvou dnů doma, tentokrát se to zaseklo v depu v Plzni. U nás jsme udělali vše pro to, aby od nás balík odešel co nejdříve a moc proto prosíme o trpělivost, protože dopravu už neovlivníme. Dopravci jsou v tomto předvánočním čase prostě opět přetížení a je potřeba je co nejdříve po zjištění problému kontaktovat a urgovat dodání z pozice adresáta (standardně se zásilka v depu zdrží max. 1 den). Z naší zkušenosti je také lepší doručování na výdejní místa Zásilkovny, než využívání jejich kurýrní dopravy, která je pro odlehlejší místa a malé obce méně spolehlivá (jednou to jde rychle, podruhé nikoli), případně i Česká pošta je v tomto předvánočním období spolehlivější. Ale samozřejmě na odlehlejších místech může mít zákazník jinou zkušenost.

Doufáme, že nám zachováte přízeň, protože u nás se objednávka vyřizuje standardně nejpozději do druhého dne tak, abychom dodání objednávky zbytečně nezdržovali.

Mějte krásné svátky a jsme s pozdravem.

• Spokojenost

• webové stránky
    • komunikace

Reakce obchodu Zelené zdravíčko

děkujeme za zpětnou vazbu a jsme moc rádi, že u nás opakovaně objednáváte již od roku 2011. Moc si toho vážíme.

Přejeme fajn dny a ať se Vám daří.

S pozdravem,
    Tomáš Matějka - Zelené Zdravíčko.cz

• Vše bez problémů a příjemné jednání

Kvalitní produkty, obratem vše dodáno i se srozumitelným popisem a návodem užití, krásně zabaleno a navíc přibalen i milý dárek :).
    Z mé strany naprostá spokojenost :)

Krásný den,

děkujeme za zpětnou vazbu a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo a že vše klaplo podle Vašich představ.

Mějte se krásně a jsme s pozdravem.
    Tomáš Matějka - Zelené Zdravíčko.cz

S obchodem Zelené zdravíčko jsem velmi spokojená, každá objednávka byla vždy rychle vyřízena a následně rychle doručena.

Krásný den,

jsme moc rádi, že jste s naším obchodem spokojená a moc si Vážíme toho, že se pro zdravé potraviny vracíte k nám již od roku 2010. Moc to pro nás znamená a i nadále budeme dělat vše pro to, abyste u nás vždy našla kvalitní produkty a neměla důvod hledat je jinde.

Mějte pohodové dny a jsem s pozdravem.
    Tomáš Matějka - Zelené Zdravíčko.cz

Solidní obchod, vše řádně a rychle vyřízeno.

Vše v naprostém pořádku

• Informace, komunikace, přístup k zákazníkovi