Zakoupený olej Pali Santo je velmi odlišný od toho, co znám z Jižní Amariky. Spíše zápacha než voní. Že se jedná jen o 33% směs s jiným olejem a konkrétně kterým olejem jsem zjistil až podle popisu na obalu oleje.

obchod potvrdil přijetí objednávky a dále se již nikdo neozval a zboží do dnešního dne stále nemám (tj. 20 dní od objednání)

Reakce obchodu Zdraví z Amazonie

Klientka si dne 21.03.2019 v 8:58 objednala zboží s vybraným způsobem dopravy: Osobní vyzvednutí v prodejně Bylinářství Kindl Praha 1, 21.03.2019 v 16:11 obdržela klientka potvrzující email, že zboží je na prodejně připraveno k vyzvednutí. Klientka do dnešního dne zboží nevyzvedla ani nás nekontaktovala ... Miroslav Dorazil, Oro Verde s r.o.

• zboží objednané ještě nedorazilo
    • čekám téměř 2 týdny

Reakce obchodu Zdraví z Amazonie

U dotycne objednavky byl zakaznikem zvolen zpusob dodani - osobni odber na nasi prodejne. Zbozi jiz tedy necele dva tydny ceka na vyzvednuti. Zakaznik byl mailovou zpravou informovan o tomto stavu objednavky okamzite, jakmile bylo zbozi pripraveno, tedy cirka pred 10 dny.

• Dodací lhůta se jeví jako NEKONEČNO !!!
    • Dejte alespoň vědět, zda to čekání má smysl !
    • Abychom nemarnili čas.

Reakce obchodu Zdraví z Amazonie

Vážený kliente, pokud zvolíte jako způsob úhrady předplatbu, pak je nutné tuto PŘEDPLATBU uhradit PŘEDEM. Do obdržení platby zboží neposíláme. Vaši úhradu jsme doposud neobdrželi. s pozdravem M.Dorazil, Oro Verde s r.o.

• Objednal jsem, nikdo se neozval a doposud nic nepřišlo.

Reakce obchodu Zdraví z Amazonie

Objednateli byl zaslán potvrzovací email s naším bankovním spojením a výzvou k úhradě pod V.S. objednávky. Doposud (stav ke 24.5.2016 14:57) jsme neobdrželi úhradu, takže zboží jsme expedovat nemohli. Jakmile dojde úhrada, zboží bude neprodleně expedováno.
    Po zveřejnění reakce našeho e-shopu klient neprodleně částku objednávky uhradil (25.5.2016) a zboží mu bylo dne 26.5.2016 expedováno. Škoda jen, že si to musíme vyříkávat přes virtuální platformy, stačilo zvednout telefon, napsat email, podívat se do objednávky ....

• zajímavá nabídka sortimentu

Nevím, zda doporučit/nedoporučit - účinky zakoupených produktů po týdnu není možné posoudit.

Reakce obchodu Zdraví z Amazonie

K tomuto hodnocení můžeme dodat pouze "no comment" ....